ABRFB-R2X115/30ND-SM / 0650009
Opis produktu
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów ABRFB. Sterowanie światłem poprzez Luwr, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła R-TUBE nie zawiera, możliwe Wymiana przez klienta końcowego. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 8320 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: Nie. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Stal, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP20. Montaż w linii świetlnej pojedynczej lub ciągłej. Montaż stropowy za pomocą dołączonych akcesoriów lub montaż podwieszany za pomocą odpowiednich zestawów mocujących (patrz akcesoria). Z elektronicznym statecznikiem On/Off. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Źródło światła nie wchodzi w zakres dostawy i należy je zamówić osobno. Odpowiednie źródła światła można znaleźć w przeglądzie źródeł światła.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0650009 |
| GTIN | 4029299420005 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Edukacja | Biuro |
| Gwarancja | 5 lat |
Wymiary
| Wymiar L | 1180 mm |
| Wymiar B | 131 mm |
| Wymiar H | 60 mm |
| Wymiar A1 | 900 mm |
| Wymiar AB | 1180 mm |
| Wymiar AE | 1100 mm |
| Masa netto | 3,250 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy | Zawieszka |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 3 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
| Możliwość regulacji | sztywny |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–25 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
| Obróbka powierzchniowa obudowy | malowany proszkowo |
| Materiał pokrywy | Aluminium |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | On/Off |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 68,0 W |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Luwr |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | ≤ 22 |
| Znamionowy strumień świetlny | 8320 lm |
| Skuteczność świetlna | 122 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | R-TUBE |
| W tym iluminator | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | 0 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | RG1 |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
| Numer artykułu - Oznaczenie | Produktbeschreibung | Download | Notatniku |
0200255 -
ZIDV 58/5/1.5 DURCHVERDR.
|
Okablowanie przelotowe, długość 1700 mm, 5 x 1,5 mm², maksymalnie 10 A dla opraw oświetleniowych o długości do ok. 1500 mm |
|
|
0201202 -
ZIDV 58/3/1.5 DURCHVERDR.
|
Okablowanie przelotowe, długość 1700 mm, 3 x 1,5 mm², maksymalnie 10 A dla opraw oświetleniowych o długości do ok. 1500 mm |
|
|
0215933 -
UKNA-ABRFB
|
Łącznik uniwersalny ABRFB z okablowaniem przelotowym, biały |
|
|
0203581 -
ABRFBE LEUCHTENSTIRNTEIL
|
Element końcowy ABRFB, ABRFBI, biały, blacha stalowa, 1 sztuka |
|
|
0203584 -
ABRFBKE LEUCHTENSTIRNTEIL
|
Element końcowy ABRFB, ABRFBI, biały, tworzywo sztuczne, 1 sztuka |
|
|
0203585 -
ABRFBKN
|
Łączniki dla ABRFB, ABRFBI |
|
|
0203586 -
ABRFBKNE KNOTENSTIRNTEIL
|
Element łączący, 1 sztuka |
|
|
0201619 -
ZSPH
|
Zawiesie linkowe, rozeta okrągła, biała, zacisk linkowy, 1,5 m, 1 sztuka |
|
|
0205027 -
ZSPHS MIT SCHRAUBKLEMME 1.5M
|
Zawiesie linkowe, rozeta okrągła, biała, zacisk linkowy ręczny, 1,5 m, 1 sztuka |
|
|
0203537 -
ZSPTS SEILPENDEL TRAPEZ 1.5M
|
Zawiesie linkowe, mocowanie w suficie, zacisk linkowy ręczny, 1,5 m, 1 sztuka |
|
|
0202926 -
ZSPTSE BALDACHIN+SEILP. 1.5M
|
Zawiesie linkowe z rozetą, prostokątna, biała, z zaciskiem linkowym, 1,5 m |
|
|
0202927 -
ZSPTSH BALDACHIN+SEILP. 1.5M
|
Zawiesie linkowe z półokrągłą rozetą, biała, zacisk linkowy, 1,5 m |
|
|
0203579 -
ZAL 3X0.75/1.5M-T
|
Przewód przyłączeniowy przezroczysty, 3 x 0,75 mm², 1,5 m |
|
|
0203580 -
ZAL 5X0.75/1.5M-T
|
Przewód przyłączeniowy przezroczysty, 5 x 0,75 mm², 1,5 m |
|
|
0207977 -
ZAL 3X1.5/1.5M-T
|
Przewód przyłączeniowy przezroczysty, 3 x 1,5 mm², 1,5 m |
|
|
0207978 -
ZAL 5X1.5/1.5M-T
|
Przewód przyłączeniowy przezroczysty, 5 x 1,5 mm², 1,5 m |
|
|
0203253 -
UKN
|
Łącznik uniwersalny, średnica 1120 mm, wysokość 60 mm, biały, 1 sztuka |
|
|
0210958 -
UKNS 1.5M
|
Zawiesie linkowe z uchwytem w suficie i zaciskiem linkowym, 1,5 m, 1 sztuka |
|
|
0215942 -
UKNS 3.0M
|
Zawiesie linkowe z mocowaniem w suficie i zaciskiem linkowym, 3 m, 1 sztuka |
|
|
0215943 -
UKNS 5.0M
|
Zawiesie linkowe z mocowaniem w suficie i zaciskiem linkowym, 5 m, 1 sztuka |
|
|
0202867 -
ZSPE
|
Zawiesie linkowe, rozeta prostokątna, biała, zacisk linkowy, 1,5 m, 1 sztuka |
|
|
0202879 -
UKNSE SEILP.KLEMME+BALD1.5M
|
Zawiesie linkowe z rozetą, prostokątna, biała, 1,5 m, 1 sztuka |
|
|
0208105 -
UKND
|
Mocowanie w suficie dla łącznika uniwersalnego |
|
|
0204332 -
ZDBE
|
Kątowa rozeta, biała, do zawiesia linkowego typu trapez, ZUSP i UKNS |
|
|
0210959 -
UKNSB SEILP.KLEMME+BALD. 1.5M
|
Zawiesie linkowe z okrągłą rozetą, biała, z zaciskiem linkowym, 1,5 m, 1 sztuka |
|
|
0205018 -
ZSPS SCHRAUBKLEMME 1.5M
|
Zawiesie linkowe, mocowanie w suficie, zacisk linkowy ręczny, 1,5 m, 1 zestaw = 2 sztuki |
|
|
0205017 -
ZSP /AUTOM.-KLEMME 1.5M
|
Zawiesie linkowe, mocowanie w suficie, zacisk linkowy, 1,5 m, 1 zestaw = 2 sztuki |
|
|
| Numer artykułu - Bezeichnung | długość | Temperatura koloru | Charakterystyka | ||
| 0206601LF - R-TUBE 115-840M0500 LF | 1149 | 4000 K | matowy |
|
|
| 0206620LF - R-TUBE 115-830M0450 LF | 1149 | 3000 K | matowy |
|
|
| 0206707LF - R-TUBE 115-865M0500 LF | 1149 | 6500 K | matowy |
|
|
| 1206575LF - R-TUBE-G2 115-830M0300 LF | 1149 | 3000 K | matowy |
|
|
| 1206576LF - R-TUBE-G2 115-840M0300 LF | 1149 | 4000 K | matowy |
|
|
| 1206722LF - R-TUBE-G2 115-865M0300 LF | 1149 | 6500 K | matowy |
|
|
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów ABRFB. Sterowanie światłem poprzez Luwr, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła R-TUBE nie zawiera, możliwe Wymiana przez klienta końcowego. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 8320 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: Nie. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Stal, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP20. Montaż w linii świetlnej pojedynczej lub ciągłej. Montaż stropowy za pomocą dołączonych akcesoriów lub montaż podwieszany za pomocą odpowiednich zestawów mocujących (patrz akcesoria). Z elektronicznym statecznikiem On/Off. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Źródło światła nie wchodzi w zakres dostawy i należy je zamówić osobno. Odpowiednie źródła światła można znaleźć w przeglądzie źródeł światła.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0650009 |
| GTIN | 4029299420005 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Edukacja | Biuro |
| Gwarancja | 5 lat |
Wymiary
| Wymiar L | 1180 mm |
| Wymiar B | 131 mm |
| Wymiar H | 60 mm |
| Wymiar A1 | 900 mm |
| Wymiar AB | 1180 mm |
| Wymiar AE | 1100 mm |
| Masa netto | 3,250 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy | Zawieszka |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 3 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
| Możliwość regulacji | sztywny |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–25 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
| Obróbka powierzchniowa obudowy | malowany proszkowo |
| Materiał pokrywy | Aluminium |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | On/Off |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 68,0 W |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Luwr |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | ≤ 22 |
| Znamionowy strumień świetlny | 8320 lm |
| Skuteczność świetlna | 122 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | R-TUBE |
| W tym iluminator | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | RG1 |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
1206575LF - R-TUBE-G2 115-830M0300 LF
długość: 1149
Temperatura koloru: 3000 K
Charakterystyka: matowy
1206576LF - R-TUBE-G2 115-840M0300 LF
długość: 1149
Temperatura koloru: 4000 K
Charakterystyka: matowy
1206722LF - R-TUBE-G2 115-865M0300 LF
długość: 1149
Temperatura koloru: 6500 K
Charakterystyka: matowy
0200255 -
ZIDV 58/5/1.5 DURCHVERDR.
Okablowanie przelotowe, długość 1700 mm, 5 x 1,5 mm², maksymalnie 10 A dla opraw oświetleniowych o długości do ok. 1500 mm
0201202 -
ZIDV 58/3/1.5 DURCHVERDR.
Okablowanie przelotowe, długość 1700 mm, 3 x 1,5 mm², maksymalnie 10 A dla opraw oświetleniowych o długości do ok. 1500 mm
0203584 -
ABRFBKE LEUCHTENSTIRNTEIL
Element końcowy ABRFB, ABRFBI, biały, tworzywo sztuczne, 1 sztuka
0205027 -
ZSPHS MIT SCHRAUBKLEMME 1.5M
Zawiesie linkowe, rozeta okrągła, biała, zacisk linkowy ręczny, 1,5 m, 1 sztuka
0203537 -
ZSPTS SEILPENDEL TRAPEZ 1.5M
Zawiesie linkowe, mocowanie w suficie, zacisk linkowy ręczny, 1,5 m, 1 sztuka
0202926 -
ZSPTSE BALDACHIN+SEILP. 1.5M
Zawiesie linkowe z rozetą, prostokątna, biała, z zaciskiem linkowym, 1,5 m
0202927 -
ZSPTSH BALDACHIN+SEILP. 1.5M
Zawiesie linkowe z półokrągłą rozetą, biała, zacisk linkowy, 1,5 m
0202879 -
UKNSE SEILP.KLEMME+BALD1.5M
Zawiesie linkowe z rozetą, prostokątna, biała, 1,5 m, 1 sztuka
0210959 -
UKNSB SEILP.KLEMME+BALD. 1.5M
Zawiesie linkowe z okrągłą rozetą, biała, z zaciskiem linkowym, 1,5 m, 1 sztuka
0205018 -
ZSPS SCHRAUBKLEMME 1.5M
Zawiesie linkowe, mocowanie w suficie, zacisk linkowy ręczny, 1,5 m, 1 zestaw = 2 sztuki
0205017 -
ZSP /AUTOM.-KLEMME 1.5M
Zawiesie linkowe, mocowanie w suficie, zacisk linkowy, 1,5 m, 1 zestaw = 2 sztuki
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
