ADLR 150/2000-8TW W-DALI / 0332079
Opis produktu
Downlight z rodziny produktów ADLR. Sterowanie światłem poprzez Reflektor, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 2060 lm w barwie światła 8TW, regulowany strumień świetlny: bezstopniowy. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Stal, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP20. Oprawa oświetleniowa jest przeznaczona do indywidualnego montażu na suficie. Śruby itp. należy zakupić na miejscu. Z elektronicznym statecznikiem DALI-2. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0332079 |
| GTIN | 4029299573077 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Downlight |
| Zakres zastosowania | Edukacja | Biuro |
Wymiary
| Wymiar H | 160 mm |
| Wymiar D | 150 mm |
| Wymiar D2 | 150 mm |
| Wymiar A1 | 130 mm |
| Masa netto | 1,450 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 5 |
| Przekrój przewodu | 0,75–1,5 mm² |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -25–25 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał pokrywy | PC przezroczysty |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | DALI-2 |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 16,0 W |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Reflektor |
| Reflektor | biały |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | ≤ 25 |
| Znamionowy strumień świetlny | 2060 lm |
| Skuteczność świetlna | 129 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | 0 |
| Temperatura koloru | 3000–6500 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
| Numer artykułu - Oznaczenie | Produktbeschreibung | Download | Notatniku |
| 0208860 - DR150-SOM-K-D-W | Szyba opalowa satynowana, pierścień dekoracyjny z PC, biały, do oprawy typu downlight o średnicy 150 mm |
|
|
0202682 -
DR150-SPM-G-SB-W
|
Szklana płytka dekoracyjna z kloszem wsuwanym ze szła bezpiecznego (ESG), z matowym wykończeniem od wewnątrz, z białym pierścieniem dekoracyjnym, do oprawy typu downlight 150 |
|
|
0202928 -
ZES EBD 150-235/80
|
Zestaw mocujący EBD 150-235, do stropów o grubości do 80 mm |
|
|
0202782 -
PES EBD. 150/100/200
|
Zestaw do montażu w panelu Modul 100 i 200 do oprawy typu downlight EBD 150 |
|
|
0202783 -
PES EBD. 150/150
|
Zestaw do montażu panelowego Modul 150 do oprawy typu downlight EBD 150 |
|
|
0202691 -
DR150-RM-G-SB-W
|
Pierścień dekoracyjny z kloszem wsuwanym ze szła bezpiecznego (ESG), matowy, otwarty od wewnątrz z białym pierścieniem, do oprawy typu downlight 150 |
|
|
| 0208872 - DR150-ASLP-K-D-W | Asymetryczne nakierowanie światła, odpowiednie dla oprawy typu downlight EDLR 150/...SMT |
|
|
0202738 -
DR150-SO-G-D-W
|
Biały pierścień dekoracyjny, szyba z szkła float w kolorze opalowym do oprawy typu downlight 150 |
|
|
| 0202496 - ZV-EDLR-T60 | Soczewka Fresnela do płytki LED, przezroczysta, z poliwęglanu (PC), kąt rozsyłu światła 60° |
|
|
0202674//636 -
DR150-DR-K-ES
|
Pierścień dekoracyjny ze szczotkowanej stali nierdzewnej do oprawy typu downlight 150 |
|
|
0202674RAL -
DR150-DR-K-RAL
|
Pierścień dekoracyjny z tw. sztucznego, lakierowany, kolor RAL |
|
|
0202674//634 -
DR150-DR-K-AL
|
Pierścień dekoracyjny ze szczotkowanego aluminium do oprawy typu downlight 235 |
|
|
0202674 -
DR150-DR-K-W
|
Biały pierścień dekoracyjny z tworzywa sztucznego do oprawy typu downlight 150 |
|
|
0202919 -
VP EBD. 150-625
|
Płyta wzmacniająca do stropów nieodpornych na wygięcie Moduł 625 |
|
|
0202792 -
VP EBD. 150-600
|
Płyta wzmacniająca do stropów nieodpornych na zginanie Moduł 600 |
|
|
0202733 -
DR150-SM-G-D-W
|
Szyba dekoracyjna z szkła float, matowa, z białym pierścieniem dekoracyjnym do oprawy typu downlight 150 |
|
|
0202718 -
DR150-SBDR-G-SB-W
|
Szklana płytka dekoracyjna z kloszem wsuwanym ze szła bezpiecznego (ESG), z nadrukiem, z białym pierścieniem dekoracyjnym, do oprawy typu downlight 150 |
|
|
| 0204861 - DR150-SM-K-D-W | Szyba satynowa, pierścień dekoracyjny z poliwęglanu, biały, do oprawy typu downlight o średnicy 150 mm |
|
|
0202700 -
DR150-SPMA-G-SB-W
|
Szklana płytka dekoracyjna z kloszem wsuwanym ze szła bezpiecznego (ESG), zmatowiona od zewnątrz, z białym pierścieniem dekoracyjnym, do oprawy typu downlight 150 |
|
|
| 0209006 - DR150-MPS-K-D-W | Szyba mikropryzmatyczna, pierścień dekoracyjny z poliwęglanu, biały, do oprawy typu downlight o średnicy 150 mm |
|
|
0204883 -
DR150-MPS-G-D-W
|
Biały pierścień dekoracyjny z szybą mikropryzmatyczną do EBD/ABD 150 |
|
|
| 0208865 - DR150-DPO-K-D-W | Szklana szyba mikropryzmatyczna w kolorze opalowym, pierścień dekoracyjny z PC w kolorze białym do oprawy typu downlight o średnicy 150 mm |
|
|
| 0202900 - PES EBD... UGEBD | Uchwyt montażowy do obudowy UGEBD w połączeniu z PES EBD... |
|
|
0201069 -
UGEBD ... -UR
|
Przekaźnik przełączający do EBD... (nie w wersji HIT) |
|
|
Downlight z rodziny produktów ADLR. Sterowanie światłem poprzez Reflektor, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 2060 lm w barwie światła 8TW, regulowany strumień świetlny: bezstopniowy. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Stal, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP20. Oprawa oświetleniowa jest przeznaczona do indywidualnego montażu na suficie. Śruby itp. należy zakupić na miejscu. Z elektronicznym statecznikiem DALI-2. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0332079 |
| GTIN | 4029299573077 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Downlight |
| Zakres zastosowania | Edukacja | Biuro |
Wymiary
| Wymiar H | 160 mm |
| Wymiar D | 150 mm |
| Wymiar D2 | 150 mm |
| Wymiar A1 | 130 mm |
| Masa netto | 1,450 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 5 |
| Przekrój przewodu | 0,75–1,5 mm² |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -25–25 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał pokrywy | PC przezroczysty |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | DALI-2 |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 16,0 W |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Reflektor |
| Reflektor | biały |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | ≤ 25 |
| Znamionowy strumień świetlny | 2060 lm |
| Skuteczność świetlna | 129 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Temperatura koloru | 3000–6500 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
Szyba opalowa satynowana, pierścień dekoracyjny z PC, biały, do oprawy typu downlight o średnicy 150 mm
0202682 -
DR150-SPM-G-SB-W
Szklana płytka dekoracyjna z kloszem wsuwanym ze szła bezpiecznego (ESG), z matowym wykończeniem od wewnątrz, z białym pierścieniem dekoracyjnym, do oprawy typu downlight 150
0202782 -
PES EBD. 150/100/200
Zestaw do montażu w panelu Modul 100 i 200 do oprawy typu downlight EBD 150
0202691 -
DR150-RM-G-SB-W
Pierścień dekoracyjny z kloszem wsuwanym ze szła bezpiecznego (ESG), matowy, otwarty od wewnątrz z białym pierścieniem, do oprawy typu downlight 150
Asymetryczne nakierowanie światła, odpowiednie dla oprawy typu downlight EDLR 150/...SMT
0202738 -
DR150-SO-G-D-W
Biały pierścień dekoracyjny, szyba z szkła float w kolorze opalowym do oprawy typu downlight 150
Soczewka Fresnela do płytki LED, przezroczysta, z poliwęglanu (PC), kąt rozsyłu światła 60°
0202674//636 -
DR150-DR-K-ES
Pierścień dekoracyjny ze szczotkowanej stali nierdzewnej do oprawy typu downlight 150
0202674//634 -
DR150-DR-K-AL
Pierścień dekoracyjny ze szczotkowanego aluminium do oprawy typu downlight 235
0202674 -
DR150-DR-K-W
Biały pierścień dekoracyjny z tworzywa sztucznego do oprawy typu downlight 150
0202733 -
DR150-SM-G-D-W
Szyba dekoracyjna z szkła float, matowa, z białym pierścieniem dekoracyjnym do oprawy typu downlight 150
0202718 -
DR150-SBDR-G-SB-W
Szklana płytka dekoracyjna z kloszem wsuwanym ze szła bezpiecznego (ESG), z nadrukiem, z białym pierścieniem dekoracyjnym, do oprawy typu downlight 150
Szyba satynowa, pierścień dekoracyjny z poliwęglanu, biały, do oprawy typu downlight o średnicy 150 mm
0202700 -
DR150-SPMA-G-SB-W
Szklana płytka dekoracyjna z kloszem wsuwanym ze szła bezpiecznego (ESG), zmatowiona od zewnątrz, z białym pierścieniem dekoracyjnym, do oprawy typu downlight 150
Szyba mikropryzmatyczna, pierścień dekoracyjny z poliwęglanu, biały, do oprawy typu downlight o średnicy 150 mm
Szklana szyba mikropryzmatyczna w kolorze opalowym, pierścień dekoracyjny z PC w kolorze białym do oprawy typu downlight o średnicy 150 mm
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
