ADLR 195/1100-840 W-DALI / 0331870
Opis produktu
Downlight z rodziny produktów ADLR. Sterowanie światłem poprzez Reflektor, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 1160 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: bezstopniowy. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Stal, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP40. Oprawa oświetleniowa jest przeznaczona do indywidualnego montażu na suficie lub z akcesoriami do zawieszenia. Śruby itp. należy zakupić na miejscu. Z elektronicznym statecznikiem DALI-2. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 230 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0331870 |
| GTIN | 4029299444391 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Downlight |
| Zakres zastosowania | Edukacja | Biuro |
Wymiary
| Wymiar H | 194 mm |
| Wymiar D | 195 mm |
| Wymiar D2 | 195 mm |
| Wymiar A1 | 144 mm |
| Wymiar A2 | 125 mm |
| Wymiar DA | 166 mm |
| Masa netto | 2,590 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy | Zawieszka |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 5 |
| Przekrój przewodu | 0,75–1,5 mm² |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP40 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -25–25 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał pokrywy | PC przezroczysty |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | DALI-2 |
| Napięcie znamionowe | 230–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 8,0 W |
| Faktor Verlustleistung Betriebsgerät | keine R-TUBE |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Reflektor |
| Reflektor | biały |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | ≤ 22 |
| Znamionowy strumień świetlny | 1160 lm |
| Skuteczność świetlna | 145 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | 0 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
Montaż i mocowanie
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
0201239 -
ZUSP SEILPENDEL UNIV. 1.5M
|
Zawiesie linkowe z mocowaniem w suficie i zaciskiem linkowym, 1,5 m, 1 sztuka |
|
|
0208087 -
ZSP-1P-ABD 1.5M
|
Zawiesie linkowe do ABD, 1,5 m, 1 sztuka |
|
|
Obudowa, przesłony i wygląd
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
0202863 -
DR195-SK-G-D-W
|
Biały pierścień dekoracyjny, przezroczysta szyba ze szkła float do oprawy typu downlight 195 |
|
|
0204884 -
DR195-MPS-G-D-W
|
Szklana płytka dekoracyjna ze szkła float z mikropryzmatami i białym pierścieniem dekoracyjnym do oprawy typu downlight 195 |
|
|
0202675RAL633 -
DR195-DR-K-B-RAL
|
Pierścień dekoracyjny z PC, z zaślepką z blachy stalowej, kolor RAL |
|
|
0202675//636 -
DR195-DR-K-ES
|
Pierścień dekoracyjny ze szczotkowanej stali nierdzewnej do oprawy typu downlight 195 |
|
|
0202675RAL -
DR195-DR-K-RAL
|
Pierścień dekoracyjny z tw. sztucznego, lakierowany, kolor RAL |
|
|
0202675//609 -
DR195-DR-K-SG
|
Pierścień dekoracyjny z aluminium w kolorze srebrnym na połysk do oprawy typu downlight 195 |
|
|
0202739 -
DR195-SO-G-D-W
|
Biały pierścień dekoracyjny, szyba z szkła float w kolorze opalowym do oprawy typu downlight 195 |
|
|
0202692 -
DR195-RM-G-SB-W
|
Pierścień dekoracyjny z kloszem wsuwanym ze szkła bezpiecznego (ESG), matowy, otwarty od wewnątrz, z białym pierścieniem do oprawy typu downlight 195 |
|
|
| 0208861 - DR195-SOM-K-D-W | Szyba opalowa satynowana, pierścień dekoracyjny z PC, biały, do oprawy typu downlight o średnicy 195 mm |
|
|
0202734 -
DR195-SM-G-D-W
|
Szklana szyba dekoracyjna ze szkła float, zmatowiona od zewnątrz, biały pierścień dekoracyjny do oprawy typu downlight 195 |
|
|
Ochrona i bezpieczeństwo
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
| 0202802//708 - DR195-HWNR8-K-D-W | Tabliczka informacyjna nr 8 z białym pierścieniem dekoracyjnym do oprawy typu downlight 195 |
|
|
| 0202802//711 - DR195-HWNR11-K-D-W | Tabliczka informacyjna nr 11 z białym pierścieniem dekoracyjnym do oprawy typu downlight 195 |
|
|
0202802//724 -
DR195-HWNR24-K-D-W
|
Tabliczka informacyjna nr 24 z białym pierścieniem dekoracyjnym do oprawy typu downlight 195 |
|
|
| 0202802//712 - DR195-HWNR12-K-D-W | Tabliczka informacyjna nr 12 z białym pierścieniem dekoracyjnym do oprawy typu downlight 195 |
|
|
| 0202802//704 - DR195-HWNR4-K-D-W | Tabliczka informacyjna nr 4 z białym pierścieniem dekoracyjnym do oprawy typu downlight 195 |
|
|
| 0202802//705 - DR195-HWNR5-K-D-W | Tabliczka informacyjna nr 5 z białym pierścieniem dekoracyjnym do oprawy typu downlight 195 |
|
|
Technika oświetleniowa i optyka
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
| 0202496 - ZV-EDLR-T60 | Soczewka Fresnela do płytki LED, przezroczysta, z poliwęglanu (PC), kąt rozsyłu światła 60° |
|
|
| 0208873 - DR195-ASLP-K-D-W | Asymetryczne nakierowanie światła, odpowiednie dla oprawy typu downlight EDLR 195/...SMT |
|
|
Downlight z rodziny produktów ADLR. Sterowanie światłem poprzez Reflektor, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 1160 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: bezstopniowy. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Stal, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP40. Oprawa oświetleniowa jest przeznaczona do indywidualnego montażu na suficie lub z akcesoriami do zawieszenia. Śruby itp. należy zakupić na miejscu. Z elektronicznym statecznikiem DALI-2. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 230 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0331870 |
| GTIN | 4029299444391 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Downlight |
| Zakres zastosowania | Edukacja | Biuro |
Wymiary
| Wymiar H | 194 mm |
| Wymiar D | 195 mm |
| Wymiar D2 | 195 mm |
| Wymiar A1 | 144 mm |
| Wymiar A2 | 125 mm |
| Wymiar DA | 166 mm |
| Masa netto | 2,590 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy | Zawieszka |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 5 |
| Przekrój przewodu | 0,75–1,5 mm² |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP40 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -25–25 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał pokrywy | PC przezroczysty |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | DALI-2 |
| Napięcie znamionowe | 230–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 8,0 W |
| Faktor Verlustleistung Betriebsgerät | keine R-TUBE |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Reflektor |
| Reflektor | biały |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | ≤ 22 |
| Znamionowy strumień świetlny | 1160 lm |
| Skuteczność świetlna | 145 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
Montaż i mocowanie
0201239 -
ZUSP SEILPENDEL UNIV. 1.5M
Zawiesie linkowe z mocowaniem w suficie i zaciskiem linkowym, 1,5 m, 1 sztuka
Obudowa, przesłony i wygląd
0202863 -
DR195-SK-G-D-W
Biały pierścień dekoracyjny, przezroczysta szyba ze szkła float do oprawy typu downlight 195
0204884 -
DR195-MPS-G-D-W
Szklana płytka dekoracyjna ze szkła float z mikropryzmatami i białym pierścieniem dekoracyjnym do oprawy typu downlight 195
0202675RAL633 -
DR195-DR-K-B-RAL
Pierścień dekoracyjny z PC, z zaślepką z blachy stalowej, kolor RAL
0202675//636 -
DR195-DR-K-ES
Pierścień dekoracyjny ze szczotkowanej stali nierdzewnej do oprawy typu downlight 195
0202675//609 -
DR195-DR-K-SG
Pierścień dekoracyjny z aluminium w kolorze srebrnym na połysk do oprawy typu downlight 195
0202739 -
DR195-SO-G-D-W
Biały pierścień dekoracyjny, szyba z szkła float w kolorze opalowym do oprawy typu downlight 195
0202692 -
DR195-RM-G-SB-W
Pierścień dekoracyjny z kloszem wsuwanym ze szkła bezpiecznego (ESG), matowy, otwarty od wewnątrz, z białym pierścieniem do oprawy typu downlight 195
Szyba opalowa satynowana, pierścień dekoracyjny z PC, biały, do oprawy typu downlight o średnicy 195 mm
0202734 -
DR195-SM-G-D-W
Szklana szyba dekoracyjna ze szkła float, zmatowiona od zewnątrz, biały pierścień dekoracyjny do oprawy typu downlight 195
Ochrona i bezpieczeństwo
Tabliczka informacyjna nr 8 z białym pierścieniem dekoracyjnym do oprawy typu downlight 195
Tabliczka informacyjna nr 11 z białym pierścieniem dekoracyjnym do oprawy typu downlight 195
0202802//724 -
DR195-HWNR24-K-D-W
Tabliczka informacyjna nr 24 z białym pierścieniem dekoracyjnym do oprawy typu downlight 195
Tabliczka informacyjna nr 12 z białym pierścieniem dekoracyjnym do oprawy typu downlight 195
Tabliczka informacyjna nr 4 z białym pierścieniem dekoracyjnym do oprawy typu downlight 195
Tabliczka informacyjna nr 5 z białym pierścieniem dekoracyjnym do oprawy typu downlight 195
Technika oświetleniowa i optyka
Soczewka Fresnela do płytki LED, przezroczysta, z poliwęglanu (PC), kąt rozsyłu światła 60°
Asymetryczne nakierowanie światła, odpowiednie dla oprawy typu downlight EDLR 195/...SMT
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
