EBR-BWS3 1548FLWS840T2200 / 0850648
Opis produktu
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów EBR-BWS. Sterowanie światłem poprzez Luwr, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 21350 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: w etapach. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Strumień świetlny w etapach regulowany w zakresie 14460 - 24690 lm. Obudowa wykonana z Stal, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP20. Z elektronicznym statecznikiem xFlex. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0850648 |
| GTIN | 4029299908954 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Hale sportowe i wielofunkcyjne |
| Gwarancja | 5 lat |
Wymiary
| Wymiar L | 1548 mm |
| Wymiar B | 485 mm |
| Wymiar H | 90 mm |
| Wymiar BE | 465 mm |
| Wymiar LE | 1528 mm |
| Masa netto | 15,200 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Instalacja |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 5 |
| Przekrój przewodu | 1,5–2,5 mm² |
| Możliwość regulacji | sztywny |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK10 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–25 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
| Obróbka powierzchniowa obudowy | malowany proszkowo |
| Materiał pokrywy | Stal |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | xFlex |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 160,0 W |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Luwr |
| Wyjście światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | ≤ 22 |
| Znamionowy strumień świetlny | 21350 lm |
| Maksymalny strumień świetlny | 14460 - 24690 lm |
| Skuteczność świetlna | 133 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | 0 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | RG1 |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 93.000 h |
| Trwałość znamionowa L80B10 (tq = 25 °C) | 72.000 h |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
Montaż i mocowanie
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
0210717 -
ZBS-E UNI 10-717
|
Zestaw mocujący do uniwersalnego uchwytu obrotowego, strop o grubości 45–80 mm |
|
|
0210713 -
ZBS-E UNI 10-713
|
Zestaw mocujący do uniwersalnego uchwytu obrotowego, strop o grubości 23–55 mm |
|
|
0210076 -
ZBS-SP.58-30
|
Zestaw mocujący do sufitów panelowych, wysokość 30 mm, przeznaczony do opraw oświetleniowych EBR .58 |
|
|
0210078 -
ZBS-SP.58-35
|
Zestaw mocujący do sufitów panelowych, wysokość 35 mm, przeznaczony do opraw oświetleniowych EBR .58 |
|
|
0210079 -
ZBS-SP.58-40
|
Zestaw mocujący do sufitów panelowych, wysokość 40 mm, przeznaczony do opraw oświetleniowych EBR .58 |
|
|
Podłączenie elektryczne
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
0200638 -
ZIDV 58/5/2.5 DURCHVERDR.
|
Okablowanie przelotowe, długość 1700 mm, 5 x 2,5 mm², maksymalnie 16 A dla opraw oświetleniowych o długości do ok. 1500 mm |
|
|
0201202 -
ZIDV 58/3/1.5 DURCHVERDR.
|
Okablowanie przelotowe, długość 1700 mm, 3 x 1,5 mm², maksymalnie 10 A dla opraw oświetleniowych o długości do ok. 1500 mm |
|
|
0200255 -
ZIDV 58/5/1.5 DURCHVERDR.
|
Okablowanie przelotowe, długość 1700 mm, 5 x 1,5 mm², maksymalnie 10 A dla opraw oświetleniowych o długości do ok. 1500 mm |
|
|
| Numer artykułu - Bezeichnung | długość | Temperatura koloru | Charakterystyka | ||
| 1204844LE - RSM-L 1440-840M1000 LE | 1440 | 4000 K | matowy |
|
|
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów EBR-BWS. Sterowanie światłem poprzez Luwr, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 21350 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: w etapach. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Strumień świetlny w etapach regulowany w zakresie 14460 - 24690 lm. Obudowa wykonana z Stal, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP20. Z elektronicznym statecznikiem xFlex. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0850648 |
| GTIN | 4029299908954 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Hale sportowe i wielofunkcyjne |
| Gwarancja | 5 lat |
Wymiary
| Wymiar L | 1548 mm |
| Wymiar B | 485 mm |
| Wymiar H | 90 mm |
| Wymiar BE | 465 mm |
| Wymiar LE | 1528 mm |
| Masa netto | 15,200 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Instalacja |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 5 |
| Przekrój przewodu | 1,5–2,5 mm² |
| Możliwość regulacji | sztywny |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK10 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–25 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
| Obróbka powierzchniowa obudowy | malowany proszkowo |
| Materiał pokrywy | Stal |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | xFlex |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 160,0 W |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Luwr |
| Wyjście światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | ≤ 22 |
| Znamionowy strumień świetlny | 21350 lm |
| Maksymalny strumień świetlny | 14460 - 24690 lm |
| Skuteczność świetlna | 133 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | RG1 |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 93.000 h |
| Trwałość znamionowa L80B10 (tq = 25 °C) | 72.000 h |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
Montaż i mocowanie
0210717 -
ZBS-E UNI 10-717
Zestaw mocujący do uniwersalnego uchwytu obrotowego, strop o grubości 45–80 mm
0210713 -
ZBS-E UNI 10-713
Zestaw mocujący do uniwersalnego uchwytu obrotowego, strop o grubości 23–55 mm
0210076 -
ZBS-SP.58-30
Zestaw mocujący do sufitów panelowych, wysokość 30 mm, przeznaczony do opraw oświetleniowych EBR .58
0210078 -
ZBS-SP.58-35
Zestaw mocujący do sufitów panelowych, wysokość 35 mm, przeznaczony do opraw oświetleniowych EBR .58
0210079 -
ZBS-SP.58-40
Zestaw mocujący do sufitów panelowych, wysokość 40 mm, przeznaczony do opraw oświetleniowych EBR .58
Podłączenie elektryczne
0200638 -
ZIDV 58/5/2.5 DURCHVERDR.
Okablowanie przelotowe, długość 1700 mm, 5 x 2,5 mm², maksymalnie 16 A dla opraw oświetleniowych o długości do ok. 1500 mm
0201202 -
ZIDV 58/3/1.5 DURCHVERDR.
Okablowanie przelotowe, długość 1700 mm, 3 x 1,5 mm², maksymalnie 10 A dla opraw oświetleniowych o długości do ok. 1500 mm
0200255 -
ZIDV 58/5/1.5 DURCHVERDR.
Okablowanie przelotowe, długość 1700 mm, 5 x 1,5 mm², maksymalnie 10 A dla opraw oświetleniowych o długości do ok. 1500 mm
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
