EBRE-LED 236/2500-830 OSD / 0822856
Opis produktu
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów EBRE. Sterowanie światłem poprzez Pokrywa opalowa, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 1940 lm w barwie światła 830, regulowany strumień świetlny: Nie. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Stal, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP54. Montaż w różnych systemach sufitowych z odpowiednim zestawem mocującym lub montaż wpuszczanego w systemach sufitowych z widocznymi szynami nośnymi i włożonymi płytami sufitowymi. Do montażu wpuszczanego nie są wymagane żadne dodatkowe akcesoria do mocowania. Z elektronicznym statecznikiem On/Off. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Te oprawy oświetleniowe są zgodne z wytycznymi przepisów dotyczących żywności zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 852/2004 (HACCP) załącznik II rozdział I nr 2 a, b; rozdział II nr 1c w zakresie opraw oświetleniowych.
Nadają się do stosowania w powierzchniach sprzedażowych i magazynowych przeznaczonych do przechowywania niepakowanej żywności.
Nadają się do stosowania w obszarach produkcji żywności bez użycia myjek wysokociśnieniowych.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0822856 |
| GTIN | 4029299409994 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Edukacja | Biuro | Spożywczy |
| Zakres zastosowania HACCP | Produkcja | Żywność bez opakowania |
Wymiary
| Wymiar L | 1247 mm |
| Wymiar B | 310 mm |
| Wymiar H | 90 mm |
| Wymiar BE | 292 mm |
| Wymiar LE | 1229 mm |
| Masa netto | 9,000 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Instalacja |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 3 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP54 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -25–53 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał pokrywy | PMMA opal |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | On/Off |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 16,0 W |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Pokrywa opalowa |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | ≤ 19 |
| Znamionowy strumień świetlny | 1940 lm |
| Skuteczność świetlna | 121 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | 0 |
| Temperatura koloru | 3000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 100.000 h |
| Trwałość znamionowa L80B10 (tq = 25 °C) | 100.000 h |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
| Numer artykułu - Oznaczenie | Produktbeschreibung | Download | Notatniku |
0210163 -
BEF.-SATZ EBRS... OSD/PSD IP54
|
Uniwersalny zestaw mocujący IP54, strop o grubości od 23 do 55 mm |
|
|
0210174 -
BEF.-SATZ EBRS... OSD/PSD IP54
|
Uniwersalny zestaw mocujący IP54, strop o grubości od 45 do 80 mm |
|
|
| 0210780 - ZBS-E OWA S31 IP54 10-780 | Zestaw mocujący EBR... IP54 do OWA TECTA S31, wysokość 19,50 mm |
|
|
| 0210783 - ZBS-E OWA S32 IP54 10-783 | Uniwersalny zestaw mocujący do montażu IP54 do płyt OWA S32, wysokość 10 mm |
|
|
| 0210781 - ZBS-E DIPLING IP54 10-781 | Zestaw mocujący do montażu IP54 do Dipling KP, wysokość 8 mm |
|
|
0203626 -
ZGH GLASHEBER
|
Gumowa przyssawka do podnoszenia szyby ochronnej |
|
|
0204003 -
ZRO RAHMENÖFFNER
|
Narzędzie do łatwego otwierania ramy oprawy oświetleniowej |
|
|
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów EBRE. Sterowanie światłem poprzez Pokrywa opalowa, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 1940 lm w barwie światła 830, regulowany strumień świetlny: Nie. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Stal, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP54. Montaż w różnych systemach sufitowych z odpowiednim zestawem mocującym lub montaż wpuszczanego w systemach sufitowych z widocznymi szynami nośnymi i włożonymi płytami sufitowymi. Do montażu wpuszczanego nie są wymagane żadne dodatkowe akcesoria do mocowania. Z elektronicznym statecznikiem On/Off. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Te oprawy oświetleniowe są zgodne z wytycznymi przepisów dotyczących żywności zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 852/2004 (HACCP) załącznik II rozdział I nr 2 a, b; rozdział II nr 1c w zakresie opraw oświetleniowych.
Nadają się do stosowania w powierzchniach sprzedażowych i magazynowych przeznaczonych do przechowywania niepakowanej żywności.
Nadają się do stosowania w obszarach produkcji żywności bez użycia myjek wysokociśnieniowych.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0822856 |
| GTIN | 4029299409994 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Edukacja | Biuro | Spożywczy |
| Zakres zastosowania HACCP | Produkcja | Żywność bez opakowania |
Wymiary
| Wymiar L | 1247 mm |
| Wymiar B | 310 mm |
| Wymiar H | 90 mm |
| Wymiar BE | 292 mm |
| Wymiar LE | 1229 mm |
| Masa netto | 9,000 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Instalacja |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 3 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP54 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -25–53 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał pokrywy | PMMA opal |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | On/Off |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 16,0 W |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Pokrywa opalowa |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | ≤ 19 |
| Znamionowy strumień świetlny | 1940 lm |
| Skuteczność świetlna | 121 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Temperatura koloru | 3000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 100.000 h |
| Trwałość znamionowa L80B10 (tq = 25 °C) | 100.000 h |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
0210163 -
BEF.-SATZ EBRS... OSD/PSD IP54
Uniwersalny zestaw mocujący IP54, strop o grubości od 23 do 55 mm
0210174 -
BEF.-SATZ EBRS... OSD/PSD IP54
Uniwersalny zestaw mocujący IP54, strop o grubości od 45 do 80 mm
Uniwersalny zestaw mocujący do montażu IP54 do płyt OWA S32, wysokość 10 mm
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
