EBRE9-R4X055/15DA-OSD / 0860049
Opis produktu
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów EBRE. Sterowanie światłem poprzez Pokrywa opalowa, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła R-TUBE nie zawiera, możliwe Wymiana przez klienta końcowego. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 6360 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: bezstopniowy. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Stal, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP54. Montaż w różnych systemach sufitowych z odpowiednim zestawem mocującym lub montaż wpuszczanego w systemach sufitowych z widocznymi szynami nośnymi i włożonymi płytami sufitowymi. Do montażu wpuszczanego nie są wymagane żadne dodatkowe akcesoria do mocowania. Z elektronicznym statecznikiem DALI-2. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Źródło światła nie wchodzi w zakres dostawy i należy je zamówić osobno. Odpowiednie źródła światła można znaleźć w przeglądzie źródeł światła.
Te oprawy oświetleniowe są zgodne z wytycznymi przepisów dotyczących żywności zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 852/2004 (HACCP) załącznik II rozdział I nr 2 a, b; rozdział II nr 1c w zakresie opraw oświetleniowych.
Nadają się do stosowania w powierzchniach sprzedażowych i magazynowych przeznaczonych do przechowywania niepakowanej żywności.
Nadają się do stosowania w obszarach produkcji żywności bez użycia myjek wysokociśnieniowych.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0860049 |
| GTIN | 4029299425123 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Edukacja | Biuro | Spożywczy |
| Zakres zastosowania HACCP | Produkcja | Żywność bez opakowania |
Wymiary
| Wymiar L | 622 mm |
| Wymiar B | 622 mm |
| Wymiar H | 95 mm |
| Wymiar BE | 604 mm |
| Wymiar LE | 614 mm |
| Masa netto | 8,700 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Instalacja |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 5 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP54 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–25 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał pokrywy | PMMA opal |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | DALI-2 |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 60,0 W |
| Faktor Verlustleistung Betriebsgerät | 1.1538461538462 |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Pokrywa opalowa |
| Wyjście światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | ≤ 22 |
| Znamionowy strumień świetlny | 6360 lm |
| Skuteczność świetlna | 106 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | R-TUBE |
| W tym iluminator | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
Montaż i mocowanie
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
0210163 -
BEF.-SATZ EBRS... OSD/PSD IP54
|
Uniwersalny zestaw mocujący IP54, strop o grubości od 23 do 55 mm |
|
|
0210174 -
BEF.-SATZ EBRS... OSD/PSD IP54
|
Uniwersalny zestaw mocujący IP54, strop o grubości od 45 do 80 mm |
|
|
| 0210780 - ZBS-E OWA S31 IP54 10-780 | Zestaw mocujący EBR... IP54 do OWA TECTA S31, wysokość 19,50 mm |
|
|
| 0210783 - ZBS-E OWA S32 IP54 10-783 | Uniwersalny zestaw mocujący do montażu IP54 do płyt OWA S32, wysokość 10 mm |
|
|
| 0210781 - ZBS-E DIPLING IP54 10-781 | Zestaw mocujący do montażu IP54 do Dipling KP, wysokość 8 mm |
|
|
Narzędzie
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
0203626 -
ZGH GLASHEBER
|
Gumowa przyssawka do podnoszenia szyby ochronnej |
|
|
0204003 -
ZRO RAHMENÖFFNER
|
Narzędzie do łatwego otwierania ramy oprawy oświetleniowej |
|
|
| Numer artykułu - Bezeichnung | długość | Temperatura koloru | Charakterystyka | ||
| 1205402LF - R-TUBE-G2 055-840M0225 LF | 549 | 4000 K | matowy |
|
|
| 1205405LF - R-TUBE-G2 055-830M0200 LF | 549 | 3000 K | matowy |
|
|
| 1206701LF - R-TUBE-G2 055-865M0225 LF | 549 | 6500 K | matowy |
|
|
| 1204992LF - R-TUBE-G2 055-840M0150 LF | 549 | 4000 K | matowy |
|
|
| 1204997LF - R-TUBE-G2 055-830M0150 LF | 549 | 3000 K | matowy |
|
|
| 1206716LF - R-TUBE-G2 055-865M0150 LF | 549 | 6500 K | matowy |
|
|
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów EBRE. Sterowanie światłem poprzez Pokrywa opalowa, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła R-TUBE nie zawiera, możliwe Wymiana przez klienta końcowego. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 6360 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: bezstopniowy. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Stal, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP54. Montaż w różnych systemach sufitowych z odpowiednim zestawem mocującym lub montaż wpuszczanego w systemach sufitowych z widocznymi szynami nośnymi i włożonymi płytami sufitowymi. Do montażu wpuszczanego nie są wymagane żadne dodatkowe akcesoria do mocowania. Z elektronicznym statecznikiem DALI-2. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Źródło światła nie wchodzi w zakres dostawy i należy je zamówić osobno. Odpowiednie źródła światła można znaleźć w przeglądzie źródeł światła.
Te oprawy oświetleniowe są zgodne z wytycznymi przepisów dotyczących żywności zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 852/2004 (HACCP) załącznik II rozdział I nr 2 a, b; rozdział II nr 1c w zakresie opraw oświetleniowych.
Nadają się do stosowania w powierzchniach sprzedażowych i magazynowych przeznaczonych do przechowywania niepakowanej żywności.
Nadają się do stosowania w obszarach produkcji żywności bez użycia myjek wysokociśnieniowych.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0860049 |
| GTIN | 4029299425123 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Edukacja | Biuro | Spożywczy |
| Zakres zastosowania HACCP | Produkcja | Żywność bez opakowania |
Wymiary
| Wymiar L | 622 mm |
| Wymiar B | 622 mm |
| Wymiar H | 95 mm |
| Wymiar BE | 604 mm |
| Wymiar LE | 614 mm |
| Masa netto | 8,700 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Instalacja |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 5 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP54 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–25 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał pokrywy | PMMA opal |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | DALI-2 |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 60,0 W |
| Faktor Verlustleistung Betriebsgerät | 1.1538461538462 |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Pokrywa opalowa |
| Wyjście światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | ≤ 22 |
| Znamionowy strumień świetlny | 6360 lm |
| Skuteczność świetlna | 106 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | R-TUBE |
| W tym iluminator | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
1205402LF - R-TUBE-G2 055-840M0225 LF
długość: 549
Temperatura koloru: 4000 K
Charakterystyka: matowy
1205405LF - R-TUBE-G2 055-830M0200 LF
długość: 549
Temperatura koloru: 3000 K
Charakterystyka: matowy
1206701LF - R-TUBE-G2 055-865M0225 LF
długość: 549
Temperatura koloru: 6500 K
Charakterystyka: matowy
1204992LF - R-TUBE-G2 055-840M0150 LF
długość: 549
Temperatura koloru: 4000 K
Charakterystyka: matowy
1204997LF - R-TUBE-G2 055-830M0150 LF
długość: 549
Temperatura koloru: 3000 K
Charakterystyka: matowy
1206716LF - R-TUBE-G2 055-865M0150 LF
długość: 549
Temperatura koloru: 6500 K
Charakterystyka: matowy
Montaż i mocowanie
0210163 -
BEF.-SATZ EBRS... OSD/PSD IP54
Uniwersalny zestaw mocujący IP54, strop o grubości od 23 do 55 mm
0210174 -
BEF.-SATZ EBRS... OSD/PSD IP54
Uniwersalny zestaw mocujący IP54, strop o grubości od 45 do 80 mm
Uniwersalny zestaw mocujący do montażu IP54 do płyt OWA S32, wysokość 10 mm
Narzędzie
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
