EDLQ 235/5000-830 SM / 0321466
Opis produktu
Downlight z rodziny produktów EDLQ. Sterowanie światłem poprzez Reflektor, strumień świetlny symetryczny, szeroka belka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 5200 lm w barwie światła 830, regulowany strumień świetlny: Nie. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Stal, biały, stopień ochrony IP20. Standardowe klipsy mocujące do stropów o grubości od 0 do 40 mm. Inne grubości mocowania lub zestawy mocujące do sufitów specjalnych na zamówienie. Z elektronicznym statecznikiem On/Off. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 230 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0321466 |
| GTIN | 4029299485967 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Downlight |
| Zakres zastosowania | Edukacja | Sprzedaż detaliczna |
Wymiary
| Wymiar L | 235 mm |
| Wymiar B | 235 mm |
| Wymiar H | 220 mm |
| Wymiar B1 | 115 mm |
| Wymiar BA max | 210 mm |
| Wymiar BA min | 207 mm |
| Wymiar HE | 225 mm |
| Wymiar L1 | 255 mm |
| Wymiar L4 | 275 mm |
| Wymiar Q | 235 mm |
| Masa netto | 2,010 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Instalacja |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 3 |
| Przekrój przewodu | 0,75–1,5 mm² |
Obudowa
| Kolor | biały |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -25–25 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał pokrywy | PC przezroczysty (odporny na promieniowanie UV) |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | On/Off |
| Napięcie znamionowe | 230–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 44,0 W |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Reflektor |
| Reflektor | matowy |
| Wyjście światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | szeroka belka |
| Klasa UGR | ≤ 22 |
| Znamionowy strumień świetlny | 5200 lm |
| Skuteczność świetlna | 118 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | 0 |
| Temperatura koloru | 3000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
Montaż i mocowanie
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
| 0203031 - BET EDLQ 235 | Betonowa obudowa do modelu EDLQ 235, przeznaczona wyłącznie do betonu wylewanego na miejscu, maksymalnie 3000 lm |
|
|
Obudowa, przesłony i wygląd
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
| 0209011 - DQ235-DPO-K-D-W | Szyba mikropryzmatyczna opalowa, ramka z poliwęglanu, biała, do opraw typu downlight, długość krawędzi 235 mm |
|
|
| 0209014 - DQ235-DPS-K-D-W | Szyba mikropryzmatyczna, ramka z poliwęglanu, biała, do oprawy typu downlight, długość krawędzi 235 mm |
|
|
0204427 -
DQ235-DR-B-W
|
Biała metalowa ramka dekoracyjna do oprawy typu downlight EBDQ 235 |
|
|
| 0204177 - DQ235-RM-G-SB-W | Matowa szyba ze szkła hartowanego, ramka z poliwęglanu, biała, do oprawy typu downlight o długości boku 150 mm |
|
|
0204437 -
DQ235-SK-G-D-W
|
Szklana płytka dekoracyjna z przezroczystego szkła float, ramka w kolorze białym EBDQ / ABDQ 235 |
|
|
0204432 -
DQ235-SM-G-D-W
|
Szklana płyta dekoracyjna z szkła float, zmatowiona od zewnątrz, rama w kolorze białym EBDQ / ABDQ 235 |
|
|
0204165 -
DQ235-SO-G-D-W
|
Szklana płyta dekoracyjna z opalowego szkła float, rama w kolorze białym EBDQ / ABDQ 235 |
|
|
| 0209017 - DQ235-SOM-K-D-W | Szyba opalowa satynowana, ramka z poliwęglanu, biała, do opraw typu downlight, długość krawędzi 235 mm |
|
|
0204422 -
DQ235-SPM-G-SB-W
|
Szklana płyta dekoracyjna z kloszem wsuwanym ze szła bezpiecznego (ESG), z matowym wykończeniem od wewnątrz, biała ramka EBDQ / ABDQ 235 |
|
|
Podłączenie elektryczne
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
0201069 -
UGEBD ... -UR
|
Przekaźnik przełączający do EBD... (nie w wersji HIT) |
|
|
Technika oświetleniowa i optyka
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
| 0208877 - DQ235-ASLP-K-D-W | Szyba z PMMA, pryzmaty podłużne zapewniające asymetryczny podział światła, biała, do opraw typu downlight, długość krawędzi 235 mm |
|
|
| 0202496 - ZV-EDLR-T60 | Soczewka Fresnela do płytki LED, przezroczysta, z poliwęglanu (PC), kąt rozsyłu światła 60° |
|
|
Downlight z rodziny produktów EDLQ. Sterowanie światłem poprzez Reflektor, strumień świetlny symetryczny, szeroka belka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 5200 lm w barwie światła 830, regulowany strumień świetlny: Nie. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Stal, biały, stopień ochrony IP20. Standardowe klipsy mocujące do stropów o grubości od 0 do 40 mm. Inne grubości mocowania lub zestawy mocujące do sufitów specjalnych na zamówienie. Z elektronicznym statecznikiem On/Off. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 230 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0321466 |
| GTIN | 4029299485967 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Downlight |
| Zakres zastosowania | Edukacja | Sprzedaż detaliczna |
Wymiary
| Wymiar L | 235 mm |
| Wymiar B | 235 mm |
| Wymiar H | 220 mm |
| Wymiar B1 | 115 mm |
| Wymiar BA max | 210 mm |
| Wymiar BA min | 207 mm |
| Wymiar HE | 225 mm |
| Wymiar L1 | 255 mm |
| Wymiar L4 | 275 mm |
| Wymiar Q | 235 mm |
| Masa netto | 2,010 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Instalacja |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 3 |
| Przekrój przewodu | 0,75–1,5 mm² |
Obudowa
| Kolor | biały |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -25–25 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał pokrywy | PC przezroczysty (odporny na promieniowanie UV) |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | On/Off |
| Napięcie znamionowe | 230–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 44,0 W |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Reflektor |
| Reflektor | matowy |
| Wyjście światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | szeroka belka |
| Klasa UGR | ≤ 22 |
| Znamionowy strumień świetlny | 5200 lm |
| Skuteczność świetlna | 118 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Temperatura koloru | 3000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
Montaż i mocowanie
Betonowa obudowa do modelu EDLQ 235, przeznaczona wyłącznie do betonu wylewanego na miejscu, maksymalnie 3000 lm
Obudowa, przesłony i wygląd
Szyba mikropryzmatyczna opalowa, ramka z poliwęglanu, biała, do opraw typu downlight, długość krawędzi 235 mm
Szyba mikropryzmatyczna, ramka z poliwęglanu, biała, do oprawy typu downlight, długość krawędzi 235 mm
Matowa szyba ze szkła hartowanego, ramka z poliwęglanu, biała, do oprawy typu downlight o długości boku 150 mm
0204437 -
DQ235-SK-G-D-W
Szklana płytka dekoracyjna z przezroczystego szkła float, ramka w kolorze białym EBDQ / ABDQ 235
0204432 -
DQ235-SM-G-D-W
Szklana płyta dekoracyjna z szkła float, zmatowiona od zewnątrz, rama w kolorze białym EBDQ / ABDQ 235
0204165 -
DQ235-SO-G-D-W
Szklana płyta dekoracyjna z opalowego szkła float, rama w kolorze białym EBDQ / ABDQ 235
Szyba opalowa satynowana, ramka z poliwęglanu, biała, do opraw typu downlight, długość krawędzi 235 mm
0204422 -
DQ235-SPM-G-SB-W
Szklana płyta dekoracyjna z kloszem wsuwanym ze szła bezpiecznego (ESG), z matowym wykończeniem od wewnątrz, biała ramka EBDQ / ABDQ 235
Podłączenie elektryczne
Technika oświetleniowa i optyka
Szyba z PMMA, pryzmaty podłużne zapewniające asymetryczny podział światła, biała, do opraw typu downlight, długość krawędzi 235 mm
Soczewka Fresnela do płytki LED, przezroczysta, z poliwęglanu (PC), kąt rozsyłu światła 60°
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
