FPL3-EE1545DAWS830840MPS0500 / 0832998
Opis produktu
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów FPL. Sterowanie światłem poprzez Osłona mikropryzmatyczna, strumień świetlny symetryczny, szeroka belka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe . Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 3900 lm w barwie światła 830/840, regulowany strumień świetlny: bezstopniowy. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Aluminium, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP20. Do montażu wpuszczanego w systemach sufitowych z widocznymi dookoła szynami nośnymi i wsuwanymi panelami sufitowymi. Do montażu wpuszczanego nie są wymagane żadne dodatkowe akcesoria do mocowania. Montaż podwieszany z automatycznymi zaciskami linkowymi, linka d=1,2 mm, L=1,5 m (akcesoria należy zamawiać osobno). Montaż wpuszczany i natynkowy z odpowiednimi akcesoriami (akcesoria należy zamawiać oddzielnie). Uwaga! Oprawa oświetleniowa nie jest kompatybilna z systemem sterowania oświetleniem LEDvance DALI. Z elektronicznym statecznikiem DALI-2. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0832998 |
| GTIN | 4029299566758 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Biuro | Edukacja | Sprzedaż detaliczna |
| Gwarancja | 5 lat |
Wymiary
| Wymiar L | 1545 mm |
| Wymiar B | 310 mm |
| Wymiar H | 13 mm |
| Masa netto | 5,150 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Wstawka |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 5 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
Obudowa
| Wymiar systemowy | 312,5 x 1550 |
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK03 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–40 °C |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał pokrywy | PMMA strukturalne |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | DALI-2 |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 33,0 W |
| Klasa ochrony | II |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Osłona mikropryzmatyczna |
| Wyjście światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | szeroka belka |
| Klasa UGR | ≤ 19 |
| Znamionowy strumień świetlny | 3900 lm |
| Maksymalny strumień świetlny | 1350 - 4600 lm |
| Skuteczność świetlna | 118 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | 0 |
| Temperatura koloru | 3000 K | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | RG0 |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 70.000 h |
| Trwałość znamionowa L80B10 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
Części zamienne
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
| 0209374 - ZEL-FPL3-VE-I-DA | Wymienny moduł sterujący FPL3, z funkcją ściemniania DALI, 1 sztuka |
|
|
Montaż i mocowanie
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
0209249 -
ZSP-FPL-EE 1.5M
|
Zawiesie linkowe typu trapezowego FPL, mocowanie w suficie, 6 karabinków, 1,5 m, 1 szt. na oprawe oświetleniową |
|
|
| 0209376 - ZBS-AR FPL3-EE 1545 | Rama montażowa do modelu FPL3-EE 1545, montaż poprzeczny względem osi oprawy |
|
|
0209377 -
ZBS-ER-EE 1545
|
Ramka do wbudowania dla modelu FPL-EE 1545, biała |
|
|
Ochrona i bezpieczeństwo
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
| 0209395 - ZEL-FPL-EM-BOX-ND | Zestaw zasilający do oświetlenia awaryjnego 3 W z funkcją autotestu, czas świecenia 3 godz., monochromatyczny |
|
|
Podłączenie elektryczne
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
| 0209470 - ZEL-SP-TD | Ochrona przeciwprzepięciowa do zastosowań z ściemniaczami dotykowymi |
|
|
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów FPL. Sterowanie światłem poprzez Osłona mikropryzmatyczna, strumień świetlny symetryczny, szeroka belka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe . Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 3900 lm w barwie światła 830/840, regulowany strumień świetlny: bezstopniowy. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Aluminium, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP20. Do montażu wpuszczanego w systemach sufitowych z widocznymi dookoła szynami nośnymi i wsuwanymi panelami sufitowymi. Do montażu wpuszczanego nie są wymagane żadne dodatkowe akcesoria do mocowania. Montaż podwieszany z automatycznymi zaciskami linkowymi, linka d=1,2 mm, L=1,5 m (akcesoria należy zamawiać osobno). Montaż wpuszczany i natynkowy z odpowiednimi akcesoriami (akcesoria należy zamawiać oddzielnie). Uwaga! Oprawa oświetleniowa nie jest kompatybilna z systemem sterowania oświetleniem LEDvance DALI. Z elektronicznym statecznikiem DALI-2. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0832998 |
| GTIN | 4029299566758 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Biuro | Edukacja | Sprzedaż detaliczna |
| Gwarancja | 5 lat |
Wymiary
| Wymiar L | 1545 mm |
| Wymiar B | 310 mm |
| Wymiar H | 13 mm |
| Masa netto | 5,150 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Wstawka |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 5 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
Obudowa
| Wymiar systemowy | 312,5 x 1550 |
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK03 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–40 °C |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał pokrywy | PMMA strukturalne |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | DALI-2 |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 33,0 W |
| Klasa ochrony | II |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Osłona mikropryzmatyczna |
| Wyjście światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | szeroka belka |
| Klasa UGR | ≤ 19 |
| Znamionowy strumień świetlny | 3900 lm |
| Maksymalny strumień świetlny | 1350 - 4600 lm |
| Skuteczność świetlna | 118 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Temperatura koloru | 3000 K | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | RG0 |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 70.000 h |
| Trwałość znamionowa L80B10 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
Części zamienne
Montaż i mocowanie
0209249 -
ZSP-FPL-EE 1.5M
Zawiesie linkowe typu trapezowego FPL, mocowanie w suficie, 6 karabinków, 1,5 m, 1 szt. na oprawe oświetleniową
Rama montażowa do modelu FPL3-EE 1545, montaż poprzeczny względem osi oprawy
Ochrona i bezpieczeństwo
Zestaw zasilający do oświetlenia awaryjnego 3 W z funkcją autotestu, czas świecenia 3 godz., monochromatyczny
Podłączenie elektryczne
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
