HERO2NDWS865T1500 / 0627962
Opis produktu
Reflektor górny z rodziny produktów HERO2. Układ optyczny Soczewka, wzór wiązki symetryczny, Wąskostrumieniowy, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 14540 lm w barwie światła 865, regulowany strumień świetlny: Nie. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa z Aluminium, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP66. Przesłona z PC przezroczysty. Montaż podwieszany (łańcuch, lina) za pomocą odpowiednich zestawów mocujących. Montaż ścienny za pomocą odpowiednich akcesoriów. Z elektronicznym statecznikiem On/Off. Wymiana przez specjalistę możliwe. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Te oprawy oświetleniowe są zgodne z wytycznymi przepisów dotyczących żywności zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 852/2004 (HACCP) załącznik II rozdział I nr 2 a, b; rozdział II nr 1c w zakresie opraw oświetleniowych.
Nadają się do stosowania w powierzchniach sprzedażowych i magazynowych przeznaczonych do przechowywania niepakowanej żywności.
Nadają się do stosowania w obszarach produkcji żywności bez użycia myjek wysokociśnieniowych.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0627962 |
| GTIN | 4029299960860 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Reflektor górny |
| Zakres zastosowania | Spożywczy | Hale sportowe i wielofunkcyjne |
| Zakres zastosowania HACCP | Produkcja | Żywność bez opakowania |
| Gwarancja | 5 lat |
Wymiary
| Wymiar L | 528 mm |
| Wymiar B | 160 mm |
| Wymiar H | 64 mm |
| Wymiar A | 567 mm |
| Wymiar A1 | 380 mm |
| Masa netto | 2,900 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy | Zawieszka |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 3 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
| Możliwość regulacji | sztywny |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP66 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK09 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -25–70 °C |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obróbka powierzchniowa obudowy | malowany proszkowo |
| Materiał pokrywy | PC przezroczysty |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | On/Off |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 80,0 W |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Soczewka |
| Reflektor | biały |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | Wąskostrumieniowy |
| Klasa UGR | ≤ 22 |
| Znamionowy strumień świetlny | 14540 lm |
| Skuteczność świetlna | 182 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | 0 |
| Temperatura koloru | 6500 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | RG1 |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 100.000 h |
| Bemessungslebensdauer L80B50 (tq = max) | 65.000 h |
| Trwałość znamionowa L80B10 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
| Numer artykułu - Oznaczenie | Produktbeschreibung | Download | Notatniku |
| 0206070 - ZBS-WH HERO2-1500 | Uchwyt ścienny do HERO2-1500, biały |
|
|
0205887 -
VLBP
|
Płytka z oczkiem do mocowania w suficie, maksymalne obciążenie 20 kg, 1 sztuka |
|
|
0205888 -
VLKH
|
Karabińczyk, maksymalne obciążenie 20 kg, 1 sztuka |
|
|
0200251 -
TRA 008 KETTE GALV. VERZ.
|
Łańcuch ogniwowy DIN 5686, średnica 3,1 mm, ocynkowany, maksymalne obciążenie 20 kg, długość 1 m |
|
|
| 0206073 - ZBS-KA HERO2 | Stalowe zawieszenie łańcuchowe HERO2 |
|
|
Reflektor górny z rodziny produktów HERO2. Układ optyczny Soczewka, wzór wiązki symetryczny, Wąskostrumieniowy, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 14540 lm w barwie światła 865, regulowany strumień świetlny: Nie. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa z Aluminium, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP66. Przesłona z PC przezroczysty. Montaż podwieszany (łańcuch, lina) za pomocą odpowiednich zestawów mocujących. Montaż ścienny za pomocą odpowiednich akcesoriów. Z elektronicznym statecznikiem On/Off. Wymiana przez specjalistę możliwe. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Te oprawy oświetleniowe są zgodne z wytycznymi przepisów dotyczących żywności zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 852/2004 (HACCP) załącznik II rozdział I nr 2 a, b; rozdział II nr 1c w zakresie opraw oświetleniowych.
Nadają się do stosowania w powierzchniach sprzedażowych i magazynowych przeznaczonych do przechowywania niepakowanej żywności.
Nadają się do stosowania w obszarach produkcji żywności bez użycia myjek wysokociśnieniowych.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0627962 |
| GTIN | 4029299960860 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Reflektor górny |
| Zakres zastosowania | Spożywczy | Hale sportowe i wielofunkcyjne |
| Zakres zastosowania HACCP | Produkcja | Żywność bez opakowania |
| Gwarancja | 5 lat |
Wymiary
| Wymiar L | 528 mm |
| Wymiar B | 160 mm |
| Wymiar H | 64 mm |
| Wymiar A | 567 mm |
| Wymiar A1 | 380 mm |
| Masa netto | 2,900 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy | Zawieszka |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 3 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
| Możliwość regulacji | sztywny |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP66 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK09 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -25–70 °C |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obróbka powierzchniowa obudowy | malowany proszkowo |
| Materiał pokrywy | PC przezroczysty |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | On/Off |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 80,0 W |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Soczewka |
| Reflektor | biały |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | Wąskostrumieniowy |
| Klasa UGR | ≤ 22 |
| Znamionowy strumień świetlny | 14540 lm |
| Skuteczność świetlna | 182 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Temperatura koloru | 6500 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | RG1 |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 100.000 h |
| Bemessungslebensdauer L80B50 (tq = max) | 65.000 h |
| Trwałość znamionowa L80B10 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
0200251 -
TRA 008 KETTE GALV. VERZ.
Łańcuch ogniwowy DIN 5686, średnica 3,1 mm, ocynkowany, maksymalne obciążenie 20 kg, długość 1 m
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
