IHLS-L 280/1240-840 OS-DA / 0660090
Opis produktu
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów IHLS. Sterowanie światłem poprzez Pokrywa opalowa, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła L-TUBE zainstalowany, możliwe Wymiana przez klienta końcowego. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 10440 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: bezstopniowy. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Stal, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP64. Montaż stropowy bez dodatkowych akcesoriów przy użyciu profili kołpakowych lub bez elementów dystansowych przy użyciu akcesoriów IHLS-DB ... (zamawiane oddzielnie). Montaż podwieszany na łańcuchu lub kablu za pomocą dołączonych profili kołpakowych. Montaż na szynie montażowej za pomocą zacisków mocujących lub standardowych elementów mocujących. Z elektronicznym statecznikiem DALI-2. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
IHLS-L 154, 180, 254, 280, 424: wszystkie lampy podłączane do L1. IHLS-L 354, 380: środkowa lampa podłączana do L1, skrajne lampy do L2. IHLS-L 454, 480: obie środkowe lampy podłączane do L1, zewnętrzne lampy do L2. Inne wersje podłączenia dostępne na zamówienie.
Uwaga „odporny na uderzenia piłki”:Oprawy oświetleniowe RIDI z tym oznaczeniem wytwarzane są zgodnie z mechanicznymi i technicznooświetleniowymi wymogami dotyczącymi oświetlenia hal sportowych. Spełniają wymagania normy DIN 18032, część 3, dotyczące odporności mechanicznej na uderzenia piłki.
Odporność na uderzenia piłki zapewnia oprawie oświetleniowej wytrzymałość, która jest bardzo istotna również w przypadku opraw przemysłowych.
Te oprawy oświetleniowe są zgodne z wytycznymi przepisów dotyczących żywności zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 852/2004 (HACCP) załącznik II rozdział I nr 2 a, b; rozdział II nr 1c w zakresie opraw oświetleniowych.
Nadają się do stosowania w powierzchniach sprzedażowych i magazynowych przeznaczonych do przechowywania niepakowanej żywności.
Nadają się do stosowania w obszarach produkcji żywności bez użycia myjek wysokociśnieniowych.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0660090 |
| GTIN | 4029299450842 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Przemysł | Spożywczy | Hale sportowe i wielofunkcyjne |
| Zakres zastosowania HACCP | Produkcja | Żywność bez opakowania |
Wymiary
| Wymiar L | 1500 mm |
| Wymiar B | 248 mm |
| Wymiar H | 80 mm |
| Wymiar A1 | 1350 mm |
| Wymiar A2 | |
| Wymiar A3 | 150 mm |
| Wymiar H2 | 95 mm |
| Masa netto | 12,600 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy | Zawieszka |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 5 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP64 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK08 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–40 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał pokrywy | PMMA opal |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | DALI-2 |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 96,0 W |
| Faktor Verlustleistung Betriebsgerät | 0.82758620689655 |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Pokrywa opalowa |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | ≤ 25 |
| Znamionowy strumień świetlny | 10440 lm |
| Skuteczność świetlna | 109 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | L-TUBE |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | 0 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 75.000 h |
| Trwałość znamionowa L80B10 (tq = 25 °C) | 60.000 h |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
Montaż i mocowanie
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
0208393 -
IHLS-DB 280
|
Mocowanie w suficie dla modelu IHLS 235/49/80, białe |
|
|
0205888 -
VLKH
|
Karabińczyk, maksymalne obciążenie 20 kg, 1 sztuka |
|
|
0205887 -
VLBP
|
Płytka z oczkiem do mocowania w suficie, maksymalne obciążenie 20 kg, 1 sztuka |
|
|
0207880 -
ZSP-SK-3M
|
Zacisk zawiesia linkowego, średnica 2 mm, długość 3 m, 1 sztuka, maksymalne obciążenie 45 kg |
|
|
0208347 -
VLSPSO-KH
|
Napinacz z oczkami i karabińczykiem, zakres regulacji 50 mm, maksymalne obciążenie 20 kg, 1 sztuka |
|
|
0200228 -
TRA 002 SHL M5X20
|
Wieszak do opraw z serii SHL, hak wahadłowy ze stali ocynkowanej M5x20, 1 sztuka |
|
|
0200251 -
TRA 008 KETTE GALV. VERZ.
|
Łańcuch ogniwowy DIN 5686, średnica 3,1 mm, ocynkowany, maksymalne obciążenie 20 kg, długość 1 m |
|
|
0215942 -
UKNS 3.0M
|
Zawiesie linkowe z mocowaniem w suficie i zaciskiem linkowym, 3 m, 1 sztuka |
|
|
0210958 -
UKNS 1.5M
|
Zawiesie linkowe z uchwytem w suficie i zaciskiem linkowym, 1,5 m, 1 sztuka |
|
|
0215943 -
UKNS 5.0M
|
Zawiesie linkowe z mocowaniem w suficie i zaciskiem linkowym, 5 m, 1 sztuka |
|
|
Narzędzie
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
0204003 -
ZRO RAHMENÖFFNER
|
Narzędzie do łatwego otwierania ramy oprawy oświetleniowej |
|
|
0203626 -
ZGH GLASHEBER
|
Gumowa przyssawka do podnoszenia szyby ochronnej |
|
|
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów IHLS. Sterowanie światłem poprzez Pokrywa opalowa, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła L-TUBE zainstalowany, możliwe Wymiana przez klienta końcowego. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 10440 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: bezstopniowy. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Stal, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP64. Montaż stropowy bez dodatkowych akcesoriów przy użyciu profili kołpakowych lub bez elementów dystansowych przy użyciu akcesoriów IHLS-DB ... (zamawiane oddzielnie). Montaż podwieszany na łańcuchu lub kablu za pomocą dołączonych profili kołpakowych. Montaż na szynie montażowej za pomocą zacisków mocujących lub standardowych elementów mocujących. Z elektronicznym statecznikiem DALI-2. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
IHLS-L 154, 180, 254, 280, 424: wszystkie lampy podłączane do L1. IHLS-L 354, 380: środkowa lampa podłączana do L1, skrajne lampy do L2. IHLS-L 454, 480: obie środkowe lampy podłączane do L1, zewnętrzne lampy do L2. Inne wersje podłączenia dostępne na zamówienie.
Uwaga „odporny na uderzenia piłki”:Oprawy oświetleniowe RIDI z tym oznaczeniem wytwarzane są zgodnie z mechanicznymi i technicznooświetleniowymi wymogami dotyczącymi oświetlenia hal sportowych. Spełniają wymagania normy DIN 18032, część 3, dotyczące odporności mechanicznej na uderzenia piłki.
Odporność na uderzenia piłki zapewnia oprawie oświetleniowej wytrzymałość, która jest bardzo istotna również w przypadku opraw przemysłowych.
Te oprawy oświetleniowe są zgodne z wytycznymi przepisów dotyczących żywności zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 852/2004 (HACCP) załącznik II rozdział I nr 2 a, b; rozdział II nr 1c w zakresie opraw oświetleniowych.
Nadają się do stosowania w powierzchniach sprzedażowych i magazynowych przeznaczonych do przechowywania niepakowanej żywności.
Nadają się do stosowania w obszarach produkcji żywności bez użycia myjek wysokociśnieniowych.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0660090 |
| GTIN | 4029299450842 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Przemysł | Spożywczy | Hale sportowe i wielofunkcyjne |
| Zakres zastosowania HACCP | Produkcja | Żywność bez opakowania |
Wymiary
| Wymiar L | 1500 mm |
| Wymiar B | 248 mm |
| Wymiar H | 80 mm |
| Wymiar A1 | 1350 mm |
| Wymiar A3 | 150 mm |
| Wymiar H2 | 95 mm |
| Masa netto | 12,600 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy | Zawieszka |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 5 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP64 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK08 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–40 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał pokrywy | PMMA opal |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | DALI-2 |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 96,0 W |
| Faktor Verlustleistung Betriebsgerät | 0.82758620689655 |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Pokrywa opalowa |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | ≤ 25 |
| Znamionowy strumień świetlny | 10440 lm |
| Skuteczność świetlna | 109 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | L-TUBE |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 75.000 h |
| Trwałość znamionowa L80B10 (tq = 25 °C) | 60.000 h |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
Montaż i mocowanie
0207880 -
ZSP-SK-3M
Zacisk zawiesia linkowego, średnica 2 mm, długość 3 m, 1 sztuka, maksymalne obciążenie 45 kg
0208347 -
VLSPSO-KH
Napinacz z oczkami i karabińczykiem, zakres regulacji 50 mm, maksymalne obciążenie 20 kg, 1 sztuka
0200228 -
TRA 002 SHL M5X20
Wieszak do opraw z serii SHL, hak wahadłowy ze stali ocynkowanej M5x20, 1 sztuka
0200251 -
TRA 008 KETTE GALV. VERZ.
Łańcuch ogniwowy DIN 5686, średnica 3,1 mm, ocynkowany, maksymalne obciążenie 20 kg, długość 1 m
Narzędzie
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
