IPPY1200FLKG865O0700-EDS3 / 0921287
Opis produktu
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów IPPY. Układ optyczny Dyfuzor, wzór wiązki symetryczny, rozproszone dystrybucja, emisja światła bezpośredni/pośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 7000 lm w barwie światła 865, regulowany strumień świetlny: w etapach. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Strumień świetlny w etapach regulowany w zakresie 4200 - 7000 lm. Obudowa z Plastik, szary, stopień ochrony IP66. Przesłona z PC opal. Montaż stropowy za pomocą zacisków mocujących ze stali nierdzewnej (w zestawie), które można zatrzasnąć na oprawie oświetleniowej. Możliwy montaż podwieszany za pomocą zacisku mocującego z drutu ze stali nierdzewnej (można go zatrzasnąć na zaciskach mocujących), a także montaż poziomy lub pionowy na ścianie (akcesoria). Z elektronicznym statecznikiem xFlex. Wymiana przez specjalistę możliwe. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Te oprawy oświetleniowe są zgodne z wytycznymi przepisów dotyczących żywności zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 852/2004 (HACCP) załącznik II rozdział I nr 2 a, b; rozdział II nr 1c w zakresie opraw oświetleniowych.
Nadają się do stosowania w powierzchniach sprzedażowych i magazynowych przeznaczonych do przechowywania niepakowanej żywności.
Nadają się do stosowania w obszarach produkcji żywności bez użycia myjek wysokociśnieniowych.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0921287 |
| GTIN | 4029299997217 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Przemysł | Spożywczy |
| Zakres zastosowania HACCP | Żywność bez opakowania | Produkcja |
| Gwarancja | 5 lat |
Wymiary
| Wymiar L | 1186 mm |
| Wymiar B | 86 mm |
| Wymiar H | 89 mm |
| Wymiar A1 | 700 mm |
| Masa netto | 2,158 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy | Zawieszka |
| Miejsce montażu | Sufit | Ściana |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 3 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
| Możliwość regulacji | sztywny |
Obudowa
| Kolor | szary |
| Klasa ochrony | IP66 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK08 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–35 °C |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał pokrywy | PC opal |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | xFlex |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 44,0 W |
| Faktor Verlustleistung Betriebsgerät | keine R-TUBE |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Dyfuzor |
| Reflektor | biały |
| Moc światła | bezpośredni/pośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | rozproszone dystrybucja |
| Klasa UGR | > 25 |
| Znamionowy strumień świetlny | 7000 lm |
| Maksymalny strumień świetlny | 4200 - 7000 lm |
| Skuteczność świetlna | 159 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | 15 |
| Temperatura koloru | 6500 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | RG1 |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 100.000 h |
| Trwałość znamionowa L80B10 (tq = 25 °C) | 100.000 h |
Oświetlenie awaryjne
| Zasilanie | Bateria pojedyncza |
| Typ obwodu | Stały obwód |
| Czas trwania światła | 3 h |
| Znamionowy strumień świetlny w trybie awaryjnym | 490 lm |
| Typ baterii | LiFePO4 |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
Montaż i mocowanie
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
0211760 -
ZPS-B IPPY
|
Uchwyty do mocowania na lince IPPY, 2 sztuki |
|
|
0211761 -
ZKS-F IPPY
|
Uchwyt do montażu pionowego IPPY, 2 sztuki |
|
|
0209291 -
ZSP-RH 1.5M
|
Zawiesie linkowe, długość L = 1,5 m, oczko, średnica D = 4,20 mm, hak, średnica D = 1,20 mm, 1 zestaw |
|
|
0209291/L500 -
ZSP-RH 5.0M
|
Zestaw linki wahadłowej z oczkiem i hakiem, długość 5,0 m |
|
|
0200251 -
TRA 008 KETTE GALV. VERZ.
|
Łańcuch ogniwowy DIN 5686, średnica 3,1 mm, ocynkowany, maksymalne obciążenie 20 kg, długość 1 m |
|
|
0205887 -
VLBP
|
Płytka z oczkiem do mocowania w suficie, maksymalne obciążenie 20 kg, 1 sztuka |
|
|
0205888 -
VLKH
|
Karabińczyk, maksymalne obciążenie 20 kg, 1 sztuka |
|
|
Ochrona i bezpieczeństwo
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
0211766 -
ZDAE-IPPY
|
Element wyrównujący ciśnienie < 0°C, 1 sztuka |
|
|
Podłączenie elektryczne
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
0211765 -
ZNAPGV-P IPPY
|
Podłączenie do sieci za pomocą złącza śrubowego PG |
|
|
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów IPPY. Układ optyczny Dyfuzor, wzór wiązki symetryczny, rozproszone dystrybucja, emisja światła bezpośredni/pośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 7000 lm w barwie światła 865, regulowany strumień świetlny: w etapach. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Strumień świetlny w etapach regulowany w zakresie 4200 - 7000 lm. Obudowa z Plastik, szary, stopień ochrony IP66. Przesłona z PC opal. Montaż stropowy za pomocą zacisków mocujących ze stali nierdzewnej (w zestawie), które można zatrzasnąć na oprawie oświetleniowej. Możliwy montaż podwieszany za pomocą zacisku mocującego z drutu ze stali nierdzewnej (można go zatrzasnąć na zaciskach mocujących), a także montaż poziomy lub pionowy na ścianie (akcesoria). Z elektronicznym statecznikiem xFlex. Wymiana przez specjalistę możliwe. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Te oprawy oświetleniowe są zgodne z wytycznymi przepisów dotyczących żywności zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 852/2004 (HACCP) załącznik II rozdział I nr 2 a, b; rozdział II nr 1c w zakresie opraw oświetleniowych.
Nadają się do stosowania w powierzchniach sprzedażowych i magazynowych przeznaczonych do przechowywania niepakowanej żywności.
Nadają się do stosowania w obszarach produkcji żywności bez użycia myjek wysokociśnieniowych.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0921287 |
| GTIN | 4029299997217 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Przemysł | Spożywczy |
| Zakres zastosowania HACCP | Żywność bez opakowania | Produkcja |
| Gwarancja | 5 lat |
Wymiary
| Wymiar L | 1186 mm |
| Wymiar B | 86 mm |
| Wymiar H | 89 mm |
| Wymiar A1 | 700 mm |
| Masa netto | 2,158 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy | Zawieszka |
| Miejsce montażu | Sufit | Ściana |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 3 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
| Możliwość regulacji | sztywny |
Obudowa
| Kolor | szary |
| Klasa ochrony | IP66 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK08 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–35 °C |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał pokrywy | PC opal |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | xFlex |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 44,0 W |
| Faktor Verlustleistung Betriebsgerät | keine R-TUBE |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Dyfuzor |
| Reflektor | biały |
| Moc światła | bezpośredni/pośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | rozproszone dystrybucja |
| Klasa UGR | > 25 |
| Znamionowy strumień świetlny | 7000 lm |
| Maksymalny strumień świetlny | 4200 - 7000 lm |
| Skuteczność świetlna | 159 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | 15 |
| Temperatura koloru | 6500 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | RG1 |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 100.000 h |
| Trwałość znamionowa L80B10 (tq = 25 °C) | 100.000 h |
Oświetlenie awaryjne
| Zasilanie | Bateria pojedyncza |
| Typ obwodu | Stały obwód |
| Czas trwania światła | 3 h |
| Znamionowy strumień świetlny w trybie awaryjnym | 490 lm |
| Typ baterii | LiFePO4 |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
Montaż i mocowanie
0209291 -
ZSP-RH 1.5M
Zawiesie linkowe, długość L = 1,5 m, oczko, średnica D = 4,20 mm, hak, średnica D = 1,20 mm, 1 zestaw
0200251 -
TRA 008 KETTE GALV. VERZ.
Łańcuch ogniwowy DIN 5686, średnica 3,1 mm, ocynkowany, maksymalne obciążenie 20 kg, długość 1 m
Ochrona i bezpieczeństwo
Podłączenie elektryczne
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
