SALI-GL150-DAWS840BE1500 / 1562026
Opis produktu
Pasek świetlny z rodziny produktów SALI. Sterowanie światłem poprzez Soczewka, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 14840 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: bezstopniowy. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Stal, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP21. Z elektronicznym statecznikiem DALI-2. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Te oprawy oświetleniowe są zgodne z wytycznymi przepisów dotyczących żywności zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 852/2004 (HACCP) załącznik II rozdział I nr 2 a, b; rozdział II nr 1c w zakresie opraw oświetleniowych.
Nadają się do stosowania w obszarach sprzedaży, magazynowania i administracji w przypadku pakowanej żywności.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 1562026 |
| GTIN | 4029299478273 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Pasek świetlny |
| Zakres zastosowania | Przemysł | Spożywczy |
| Zakres zastosowania HACCP | Pakowana żywność |
| Gwarancja | 5 lat |
Wymiary
| Wymiar L | 1504 mm |
| Wymiar B | 67 mm |
| Wymiar H | 62 mm |
| Wymiar A1 | 1200 mm |
| Wymiar AE | 1200 mm |
| Masa netto | 3,085 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Zawieszka | Montaż powierzchniowy |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 5 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
| Możliwość regulacji | sztywny |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP21 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK03 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -25–32 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
| Obróbka powierzchniowa obudowy | malowany proszkowo |
| Materiał pokrywy | PMMA przezroczysty |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | DALI-2 |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 84,0 W |
| Faktor Verlustleistung Betriebsgerät | keine R-TUBE |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Soczewka |
| Wyjście światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | > 25 |
| Znamionowy strumień świetlny | 14840 lm |
| Skuteczność świetlna | 177 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | 0 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | RG1 |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 90.000 h |
| Trwałość znamionowa L80B10 (tq = 25 °C) | 90.000 h |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
Montaż i mocowanie
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
0205792 -
VLTHA TRAGSCHIENENAUFHÄNGER
|
Zawiesie, ocynkowane na błyszcząco, z nakrętką regulacyjną do szyny nośnej VLT, zawieszenie łańcuchowe |
|
|
0205685 -
VLTHB TRAGSCHIENENAUFHÄNGER
|
Zawiesie, ocynkowane na błyszcząco, z szybką regulacją do szyny nośnej VLT |
|
|
0200251 -
TRA 008 KETTE GALV. VERZ.
|
Łańcuch ogniwowy DIN 5686, średnica 3,1 mm, ocynkowany, maksymalne obciążenie 20 kg, długość 1 m |
|
|
0205887 -
VLBP
|
Płytka z oczkiem do mocowania w suficie, maksymalne obciążenie 20 kg, 1 sztuka |
|
|
0205888 -
VLKH
|
Karabińczyk, maksymalne obciążenie 20 kg, 1 sztuka |
|
|
0205794 -
VLTHD TRAGSCHIENENAUFHÄNGER
|
Zawiesie, ocynkowane na błyszcząco, do montażu stropowego szyny nośnej VLT |
|
|
0209167 -
VLTHD-H01 TRAGSCH.AUFHÄNGER
|
Zawiesie, niepowlekane, do montażu stropowego szyny nośnej VLT, minimalna odległość. |
|
|
0205921 -
VLTHSD AUFHÄNGER + DECKENBEF.
|
Zawiesie, ocynkowane na błyszcząco, do szyny nośnej VLT z liną i mocowaniem w suficie, długość = 1,5 m |
|
|
0205760 -
VLTLA
|
Zewnętrzny uchwyt do przewodów, maksymalnie 2x Ø 13 mm + 1x Ø 7 mm, 1 sztuka |
|
|
0208310 -
VLTLIK
|
Uchwyty do przewodów, wewnętrzne, z tworzywa sztucznego, 10 sztuk |
|
|
0205922 -
VLTHS AUFHÄNGER MIT OESE
|
Zawiesie, ocynkowane na połysk, do szyny nośnej VLT z linką i oczkiem, długość = 1,5 mm |
|
|
Podłączenie elektryczne
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
| 0205565 - ZADV SALI...150-5X1.5 DV | Okablowanie przelotowe 5x 1,5 mm² do montażu zewnętrznego SALI, maksymalnie 10 A |
|
|
| 0205566 - ZADV SALI...150-3X1.5 DV | Okablowanie przelotowe 3x 1,5 mm² do montażu zewnętrznego SALI, maksymalnie 10 A |
|
|
Pasek świetlny z rodziny produktów SALI. Sterowanie światłem poprzez Soczewka, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 14840 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: bezstopniowy. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Stal, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP21. Z elektronicznym statecznikiem DALI-2. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Te oprawy oświetleniowe są zgodne z wytycznymi przepisów dotyczących żywności zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 852/2004 (HACCP) załącznik II rozdział I nr 2 a, b; rozdział II nr 1c w zakresie opraw oświetleniowych.
Nadają się do stosowania w obszarach sprzedaży, magazynowania i administracji w przypadku pakowanej żywności.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 1562026 |
| GTIN | 4029299478273 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Pasek świetlny |
| Zakres zastosowania | Przemysł | Spożywczy |
| Zakres zastosowania HACCP | Pakowana żywność |
| Gwarancja | 5 lat |
Wymiary
| Wymiar L | 1504 mm |
| Wymiar B | 67 mm |
| Wymiar H | 62 mm |
| Wymiar A1 | 1200 mm |
| Wymiar AE | 1200 mm |
| Masa netto | 3,085 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Zawieszka | Montaż powierzchniowy |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 5 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
| Możliwość regulacji | sztywny |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP21 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK03 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -25–32 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
| Obróbka powierzchniowa obudowy | malowany proszkowo |
| Materiał pokrywy | PMMA przezroczysty |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | DALI-2 |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 84,0 W |
| Faktor Verlustleistung Betriebsgerät | keine R-TUBE |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Soczewka |
| Wyjście światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | > 25 |
| Znamionowy strumień świetlny | 14840 lm |
| Skuteczność świetlna | 177 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | RG1 |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 90.000 h |
| Trwałość znamionowa L80B10 (tq = 25 °C) | 90.000 h |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
Montaż i mocowanie
0205792 -
VLTHA TRAGSCHIENENAUFHÄNGER
Zawiesie, ocynkowane na błyszcząco, z nakrętką regulacyjną do szyny nośnej VLT, zawieszenie łańcuchowe
0205685 -
VLTHB TRAGSCHIENENAUFHÄNGER
Zawiesie, ocynkowane na błyszcząco, z szybką regulacją do szyny nośnej VLT
0200251 -
TRA 008 KETTE GALV. VERZ.
Łańcuch ogniwowy DIN 5686, średnica 3,1 mm, ocynkowany, maksymalne obciążenie 20 kg, długość 1 m
0205794 -
VLTHD TRAGSCHIENENAUFHÄNGER
Zawiesie, ocynkowane na błyszcząco, do montażu stropowego szyny nośnej VLT
0209167 -
VLTHD-H01 TRAGSCH.AUFHÄNGER
Zawiesie, niepowlekane, do montażu stropowego szyny nośnej VLT, minimalna odległość.
0205921 -
VLTHSD AUFHÄNGER + DECKENBEF.
Zawiesie, ocynkowane na błyszcząco, do szyny nośnej VLT z liną i mocowaniem w suficie, długość = 1,5 m
0205922 -
VLTHS AUFHÄNGER MIT OESE
Zawiesie, ocynkowane na połysk, do szyny nośnej VLT z linką i oczkiem, długość = 1,5 mm
Podłączenie elektryczne
Okablowanie przelotowe 5x 1,5 mm² do montażu zewnętrznego SALI, maksymalnie 10 A
Okablowanie przelotowe 3x 1,5 mm² do montażu zewnętrznego SALI, maksymalnie 10 A
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
