SURVIVOR069DAWS830S0250 / 0632203
Opis produktu
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów SURVIVOR. Sterowanie światłem poprzez Osłona pryzmatyczna wzdłużna, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 2560 lm w barwie światła 830, regulowany strumień świetlny: bezstopniowy. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Aluminium, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP65. Odporność na wandalizm do 100 dżuli. Montaż sufitowy i ścienny bez dodatkowych akcesoriów. Montaż narożny z odpowiednim zestawem akcesoriów (patrz akcesoria). Wejście kablowe z przodu. Z elektronicznym statecznikiem DALI-2. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0632203 |
| GTIN | 4029299539448 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Przemysł | Trasy ruchu |
| Gwarancja | 5 lat |
Wymiary
| Wymiar L | 690 mm |
| Wymiar B | 240 mm |
| Wymiar H | 73 mm |
| Wymiar A1 | 652 mm |
| Wymiar A2 | 150 mm |
| Masa netto | 6,200 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 4 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
| Możliwość regulacji | sztywny |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK11+ 100 J |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–25 °C |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obróbka powierzchniowa obudowy | malowany proszkowo |
| Materiał pokrywy | PC opal |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | DALI-2 |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 17,8 W |
| Klasa ochrony | II |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Osłona pryzmatyczna wzdłużna |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | ≤ 25 |
| Znamionowy strumień świetlny | 2560 lm |
| Skuteczność świetlna | 144 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | 0 |
| Temperatura koloru | 3000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | RG1 |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
| Numer artykułu - Oznaczenie | Produktbeschreibung | Download | Notatniku |
| 0209355 - SURVIVOR DV069-5X2.5 | Zestaw przewodów wewnętrznych do SURVIVOR069, 5 x 2,5 mm² |
|
|
| 0209238 - SURVIVOR BLIND-069WS | Lampa bezprzewodowa, długość 0,69 m, biała |
|
|
| 0209239 - SURVIVOR BLIND-130WS | Lampa osłonowa, długość 1,3 m, biała |
|
|
| 0209240 - SURVIVOR BLIND-160WS | Lampa osłonowa, długość 1,6 m, biała |
|
|
0209286 -
SURVIVOR TP25-490WS
|
Profil nośny (TP) (wysokość 27 mm), długość 4,9 m, biały |
|
|
0209326 -
SURVIVOR TP25-100WS
|
Profil nośny (TP) (wys. 27 mm), 1 m, biały |
|
|
0209243 -
SURVIVOR BLIND-EPWS
|
Płytka końcowa do lampy ślepej, biała, 1 sztuka |
|
|
| 0209338 - SURVIVOR PR-GS | Suwak do TP z przyłączem gwintowanym M16, stal nierdzewna V2A, 1 sztuka |
|
|
0209331 -
ZRP-PRH16
|
Uchwyt do rur wahadłowych, stal nierdzewna V2A, 1 sztuka |
|
|
0209329 -
ZRP-PR16X3-100WS
|
Rurka wahadłowa 16x3, przyłącze M16 AG, 1 m, biała, 1 sztuka |
|
|
0209330 -
ZRP-PR16X3-060WS
|
Rurka wahadłowa 16x3, przyłącze M16 AG, 0,6 m, biała, 1 sztuka |
|
|
0209244 -
SURVIVOR EM-HWB
|
Uchwyt ścienny (45°) do połączeń czołowych, 4 punkty mocowania, stal nierdzewna V2A, 1 sztuka |
|
|
0209335 -
SURVIVOR BLIND-WFH100WS
|
Lampa ślepa, narożnik poziomy 90°, 1 szt. o długości 1 m, biała |
|
|
0209336 -
SURVIVOR BLIND-WFV100WS
|
Lampa ścienna, narożnik pionowy 90°, 1 szt., 1 m, biała |
|
|
0209257 -
SURVIVOR EM-HWE
|
Uchwyt ścienny (45°) do montażu końcowego, 2 punkty mocowania, stal nierdzewna V2A, 1 sztuka |
|
|
0209325 -
SURVIVOR TP60-100WS
|
Profil nośny (TP) (wys. 60 mm), 1 m, biały |
|
|
0209237 -
SURVIVOR TP60-490WS
|
Profil nośny (TP) (wysokość 60 mm), długość 4,9 m, biały |
|
|
| 0209231 - SURVIVOR TP25/60-LV | Łącznik wzdłużny do profili nośnych ze stali nierdzewnej V2A, 1 sztuka |
|
|
| 0209339 - SURVIVOR PMH-TP25/TP60 WS | Wielofunkcyjny uchwyt wahadłowy do profili nośnych, biały, 1 sztuka |
|
|
0209246 -
SURVIVOR BLIND-TP60WFH100WS
|
Lampa ślepa + TP (wys. 60 mm), narożnik poziomy 90°, 1 x 1 m, biała |
|
|
0209337 -
SURVIVOR BLIND-E45WFH100WS
|
Lampa ścienna + uchwyt ścienny 45°, poziomy narożnik 90°, 1 szt. o długości 1 m, biała |
|
|
0209333 -
SURVIVOR BLIND-TP25WFH100WS
|
Lampa bezprzewodowa + TP (wys. 27 mm), narożnik poziomy 90°, 1 x 1 m, biała |
|
|
0209340 -
SURVIVOR TP25-EPWS
|
Płytka końcowa do profilu nośnego (wysokość = 27 mm), biała, 1 sztuka |
|
|
0209236 -
SURVIVOR TP60-EPWS
|
Płytka końcowa do profilu nośnego (wysokość = 60 mm), biała, 1 sztuka |
|
|
0209256 -
SURVIVOR EM-EPWS
|
Płytka czołowa do lampy bez światła, montaż narożny pod kątem 45°, biała, 1 sztuka |
|
|
0209334 -
SURVIVOR BLIND-TP25WFV100WS
|
Lampa bezprzewodowa + TP (wys. 27 mm), narożnik pionowy 90°, 1 x 1 m, biała |
|
|
0209332 -
SURVIVOR BLIND-TP60WFV100WS
|
Lampa bezprzezroczysta + TP (wys. 60 mm), narożnik pionowy 90°, 1 x 1 m, biała |
|
|
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów SURVIVOR. Sterowanie światłem poprzez Osłona pryzmatyczna wzdłużna, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 2560 lm w barwie światła 830, regulowany strumień świetlny: bezstopniowy. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Aluminium, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP65. Odporność na wandalizm do 100 dżuli. Montaż sufitowy i ścienny bez dodatkowych akcesoriów. Montaż narożny z odpowiednim zestawem akcesoriów (patrz akcesoria). Wejście kablowe z przodu. Z elektronicznym statecznikiem DALI-2. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0632203 |
| GTIN | 4029299539448 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Przemysł | Trasy ruchu |
| Gwarancja | 5 lat |
Wymiary
| Wymiar L | 690 mm |
| Wymiar B | 240 mm |
| Wymiar H | 73 mm |
| Wymiar A1 | 652 mm |
| Wymiar A2 | 150 mm |
| Masa netto | 6,200 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 4 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
| Możliwość regulacji | sztywny |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK11+ 100 J |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–25 °C |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obróbka powierzchniowa obudowy | malowany proszkowo |
| Materiał pokrywy | PC opal |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | DALI-2 |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 17,8 W |
| Klasa ochrony | II |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Osłona pryzmatyczna wzdłużna |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | ≤ 25 |
| Znamionowy strumień świetlny | 2560 lm |
| Skuteczność świetlna | 144 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Temperatura koloru | 3000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | RG1 |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
0209244 -
SURVIVOR EM-HWB
Uchwyt ścienny (45°) do połączeń czołowych, 4 punkty mocowania, stal nierdzewna V2A, 1 sztuka
0209257 -
SURVIVOR EM-HWE
Uchwyt ścienny (45°) do montażu końcowego, 2 punkty mocowania, stal nierdzewna V2A, 1 sztuka
Łącznik wzdłużny do profili nośnych ze stali nierdzewnej V2A, 1 sztuka
Wielofunkcyjny uchwyt wahadłowy do profili nośnych, biały, 1 sztuka
0209246 -
SURVIVOR BLIND-TP60WFH100WS
Lampa ślepa + TP (wys. 60 mm), narożnik poziomy 90°, 1 x 1 m, biała
0209337 -
SURVIVOR BLIND-E45WFH100WS
Lampa ścienna + uchwyt ścienny 45°, poziomy narożnik 90°, 1 szt. o długości 1 m, biała
0209333 -
SURVIVOR BLIND-TP25WFH100WS
Lampa bezprzewodowa + TP (wys. 27 mm), narożnik poziomy 90°, 1 x 1 m, biała
0209256 -
SURVIVOR EM-EPWS
Płytka czołowa do lampy bez światła, montaż narożny pod kątem 45°, biała, 1 sztuka
0209334 -
SURVIVOR BLIND-TP25WFV100WS
Lampa bezprzewodowa + TP (wys. 27 mm), narożnik pionowy 90°, 1 x 1 m, biała
0209332 -
SURVIVOR BLIND-TP60WFV100WS
Lampa bezprzezroczysta + TP (wys. 60 mm), narożnik pionowy 90°, 1 x 1 m, biała
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
