WL-R2X055/15ND-P / 0450037
Opis produktu
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów WL. Sterowanie światłem poprzez Osłona pryzmatyczna wzdłużna, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła R-TUBE nie zawiera, możliwe Wymiana przez klienta końcowego. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 3180 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: Nie. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Stal, biały, stopień ochrony IP40. Montaż sufitowy lub pionowy ścienny bez dodatkowych akcesoriów. Montaż półwnękowy z użyciem specjalnego zestawu mocującego WL-HES. Montaż na przewodzie lub rurze zwieszakowej z odpowiednimi zestawami mocującymi. W przypadku opraw oświetleniowych z pojedynczą lampą wymagane są elementy równoważące do montażu na zawiesiu linkowym ZSPTK, zawiesiu rurkowym i montażu na szynie nośnej (patrz akcesoria). Z elektronicznym statecznikiem On/Off. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Źródło światła nie wchodzi w zakres dostawy i należy je zamówić osobno. Odpowiednie źródła światła można znaleźć w przeglądzie źródeł światła.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0450037 |
| GTIN | 4029299419108 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Edukacja | Biuro | Sprzedaż detaliczna | Przemysł |
Wymiary
| Wymiar L | 620 mm |
| Wymiar B | 178 mm |
| Wymiar H | 60 mm |
| Wymiar A2 | 500 mm |
| Wymiar BE | 165 mm |
| Wymiar L2 | 600 mm |
| Wymiar LE | 605 mm |
| Masa netto | 1,500 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy | Zawieszka |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 3 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
Obudowa
| Kolor | biały |
| Klasa ochrony | IP40 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK04 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–25 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał pokrywy | PMMA strukturalne |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | On/Off |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 30,0 W |
| Faktor Verlustleistung Betriebsgerät | 1.1538461538462 |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Osłona pryzmatyczna wzdłużna |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | ≤ 25 |
| Znamionowy strumień świetlny | 3180 lm |
| Skuteczność świetlna | 106 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | R-TUBE |
| W tym iluminator | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
Części zamienne
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
| 0202631 - WWL .14/24 PM PRISMATIK | Klosz zastępczy dla modelu WL .14/24 pryzmatyczny z PMMA |
|
|
Montaż i mocowanie
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
0201619 -
ZSPH
|
Zawiesie linkowe, rozeta okrągła, biała, zacisk linkowy, 1,5 m, 1 sztuka |
|
|
0201619SI -
ZSPH-SI
|
Zawiesie linkowe, rozeta okrągła, srebrna, zacisk linkowy, 1,5 m, 1 sztuka |
|
|
0202527 -
WL-HES
|
Zestaw do częściowej zabudowy do WL |
|
|
0203509 -
ZSPTK SEILPENDEL TRAPEZ 1.5M
|
Zawiesie linkowe typu trapezowego, mocowanie w suficie, kulka, 1,5 m, 1 sztuka |
|
|
0205021 -
ZRPH 100 PENDELROHR 1.0M
|
Zawiesie rurkowe z okrągłą rozetą, biała, długość 1 m, 1 sztuka |
|
|
0205027 -
ZSPHS MIT SCHRAUBKLEMME 1.5M
|
Zawiesie linkowe, rozeta okrągła, biała, zacisk linkowy ręczny, 1,5 m, 1 sztuka |
|
|
0205027SI -
ZSPHS-SI MIT SCHRAUBKLEMM 1.5M
|
Zawiesie linkowe, rozeta okrągła, srebrna, zacisk linkowy ręczny, 1,5 m, 1 sztuka |
|
|
| Numer artykułu - Bezeichnung | długość | Temperatura koloru | Charakterystyka | ||
| 1205402LF - R-TUBE-G2 055-840M0225 LF | 549 | 4000 K | matowy |
|
|
| 1205405LF - R-TUBE-G2 055-830M0200 LF | 549 | 3000 K | matowy |
|
|
| 1206701LF - R-TUBE-G2 055-865M0225 LF | 549 | 6500 K | matowy |
|
|
| 1204992LF - R-TUBE-G2 055-840M0150 LF | 549 | 4000 K | matowy |
|
|
| 1204997LF - R-TUBE-G2 055-830M0150 LF | 549 | 3000 K | matowy |
|
|
| 1206716LF - R-TUBE-G2 055-865M0150 LF | 549 | 6500 K | matowy |
|
|
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów WL. Sterowanie światłem poprzez Osłona pryzmatyczna wzdłużna, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła R-TUBE nie zawiera, możliwe Wymiana przez klienta końcowego. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 3180 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: Nie. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Stal, biały, stopień ochrony IP40. Montaż sufitowy lub pionowy ścienny bez dodatkowych akcesoriów. Montaż półwnękowy z użyciem specjalnego zestawu mocującego WL-HES. Montaż na przewodzie lub rurze zwieszakowej z odpowiednimi zestawami mocującymi. W przypadku opraw oświetleniowych z pojedynczą lampą wymagane są elementy równoważące do montażu na zawiesiu linkowym ZSPTK, zawiesiu rurkowym i montażu na szynie nośnej (patrz akcesoria). Z elektronicznym statecznikiem On/Off. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Źródło światła nie wchodzi w zakres dostawy i należy je zamówić osobno. Odpowiednie źródła światła można znaleźć w przeglądzie źródeł światła.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0450037 |
| GTIN | 4029299419108 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Edukacja | Biuro | Sprzedaż detaliczna | Przemysł |
Wymiary
| Wymiar L | 620 mm |
| Wymiar B | 178 mm |
| Wymiar H | 60 mm |
| Wymiar A2 | 500 mm |
| Wymiar BE | 165 mm |
| Wymiar L2 | 600 mm |
| Wymiar LE | 605 mm |
| Masa netto | 1,500 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy | Zawieszka |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 3 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
Obudowa
| Kolor | biały |
| Klasa ochrony | IP40 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK04 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–25 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał pokrywy | PMMA strukturalne |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | On/Off |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 30,0 W |
| Faktor Verlustleistung Betriebsgerät | 1.1538461538462 |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Osłona pryzmatyczna wzdłużna |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | ≤ 25 |
| Znamionowy strumień świetlny | 3180 lm |
| Skuteczność świetlna | 106 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | R-TUBE |
| W tym iluminator | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
1205402LF - R-TUBE-G2 055-840M0225 LF
długość: 549
Temperatura koloru: 4000 K
Charakterystyka: matowy
1205405LF - R-TUBE-G2 055-830M0200 LF
długość: 549
Temperatura koloru: 3000 K
Charakterystyka: matowy
1206701LF - R-TUBE-G2 055-865M0225 LF
długość: 549
Temperatura koloru: 6500 K
Charakterystyka: matowy
1204992LF - R-TUBE-G2 055-840M0150 LF
długość: 549
Temperatura koloru: 4000 K
Charakterystyka: matowy
1204997LF - R-TUBE-G2 055-830M0150 LF
długość: 549
Temperatura koloru: 3000 K
Charakterystyka: matowy
1206716LF - R-TUBE-G2 055-865M0150 LF
długość: 549
Temperatura koloru: 6500 K
Charakterystyka: matowy
Części zamienne
Montaż i mocowanie
0203509 -
ZSPTK SEILPENDEL TRAPEZ 1.5M
Zawiesie linkowe typu trapezowego, mocowanie w suficie, kulka, 1,5 m, 1 sztuka
0205027 -
ZSPHS MIT SCHRAUBKLEMME 1.5M
Zawiesie linkowe, rozeta okrągła, biała, zacisk linkowy ręczny, 1,5 m, 1 sztuka
0205027SI -
ZSPHS-SI MIT SCHRAUBKLEMM 1.5M
Zawiesie linkowe, rozeta okrągła, srebrna, zacisk linkowy ręczny, 1,5 m, 1 sztuka
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
