EBRE6-R2X145/35ND-SM / 0850025
Opis produktu
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów EBRE. Sterowanie światłem poprzez Luwr, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła R-TUBE nie zawiera, możliwe Wymiana przez klienta końcowego. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 7930 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: Nie. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Stal, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP20. Montaż w różnych systemach sufitowych za pomocą odpowiedniego zestawu mocującego (akcesoria) lub montaż wpuszczanego w systemach sufitowych z widocznymi szynami nośnymi i włożonymi płytami sufitowymi. Do montażu wpuszczanego nie są wymagane żadne dodatkowe akcesoria do mocowania. Z elektronicznym statecznikiem On/Off. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Źródło światła nie wchodzi w zakres dostawy i należy je zamówić osobno. Odpowiednie źródła światła można znaleźć w przeglądzie źródeł światła.
Te oprawy oświetleniowe są zgodne z wytycznymi przepisów dotyczących żywności zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 852/2004 (HACCP) załącznik II rozdział I nr 2 a, b; rozdział II nr 1c w zakresie opraw oświetleniowych.
Nadają się do stosowania w obszarach sprzedaży, magazynowania i administracji w przypadku pakowanej żywności.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0850025 |
| GTIN | 4029299423716 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Edukacja | Biuro | Spożywczy |
| Zakres zastosowania HACCP | Pakowana żywność |
Wymiary
| Wymiar L | 1547 mm |
| Wymiar B | 310 mm |
| Wymiar H | 60 mm |
| Wymiar BE | 292 mm |
| Wymiar LE | 1529 mm |
| Masa netto | 4,44 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Instalacja |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 3 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–25 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | On/Off |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 64,0 W |
| Faktor Verlustleistung Betriebsgerät | 1.1851851851852 |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Luwr |
| Wyjście światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | ≤ 22 |
| Znamionowy strumień świetlny | 7930 lm |
| Skuteczność świetlna | 124 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | R-TUBE |
| W tym iluminator | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | 0 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
Montaż i mocowanie
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
0210717 -
ZBS-E UNI 10-717
|
Zestaw mocujący do uniwersalnego uchwytu obrotowego, strop o grubości 45–80 mm |
|
|
| 0210783 - ZBS-E OWA S32 IP54 10-783 | Uniwersalny zestaw mocujący do montażu IP54 do płyt OWA S32, wysokość 10 mm |
|
|
0210713 -
ZBS-E UNI 10-713
|
Zestaw mocujący do uniwersalnego uchwytu obrotowego, strop o grubości 23–55 mm |
|
|
0210770 -
ZBS-E UNI CLIP 10-770
|
Montaż zacisku mocującego, strop o grubości H60: 12–25 mm, H90: 12–50 mm |
|
|
0210127 -
ZBS-E BR 10-127
|
Zestaw mocujący do montażu, sufit z panelami, montaż na czole oprawy |
|
|
| Numer artykułu - Bezeichnung | długość | Temperatura koloru | Charakterystyka | ||
| 1206603LF - R-TUBE-G2 145-830M0450 LF | 1449 | 3000 K | matowy |
|
|
| 1206598LF - R-TUBE-G2 145-840M0450 LF | 1449 | 4000 K | matowy |
|
|
| 1206782LF - R-TUBE-G2 145-865M0450 LF | 1449 | 6500 K | matowy |
|
|
| 1206579LF - R-TUBE-G2 145-830M0350 LF | 1449 | 3000 K | matowy |
|
|
| 1204993LF - R-TUBE-G2 145-840M0350 LF | 1449 | 4000 K | matowy |
|
|
| 1206725LF - R-TUBE-G2 145-865M0350 LF | 1449 | 6500 K | matowy |
|
|
| 0206988LF - R-TUBE 145-830M0550 LF | 1449 | 3000 K | matowy |
|
|
| 0206991LF - R-TUBE 145-840M0550 LF | 1449 | 4000 K | matowy |
|
|
| 0206994LF - R-TUBE 145-865M0550 LF | 1449 | 6500 K | matowy |
|
|
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów EBRE. Sterowanie światłem poprzez Luwr, strumień świetlny symetryczny, niezwykle szeroka wiązka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła R-TUBE nie zawiera, możliwe Wymiana przez klienta końcowego. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 7930 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: Nie. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Stal, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP20. Montaż w różnych systemach sufitowych za pomocą odpowiedniego zestawu mocującego (akcesoria) lub montaż wpuszczanego w systemach sufitowych z widocznymi szynami nośnymi i włożonymi płytami sufitowymi. Do montażu wpuszczanego nie są wymagane żadne dodatkowe akcesoria do mocowania. Z elektronicznym statecznikiem On/Off. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Źródło światła nie wchodzi w zakres dostawy i należy je zamówić osobno. Odpowiednie źródła światła można znaleźć w przeglądzie źródeł światła.
Te oprawy oświetleniowe są zgodne z wytycznymi przepisów dotyczących żywności zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 852/2004 (HACCP) załącznik II rozdział I nr 2 a, b; rozdział II nr 1c w zakresie opraw oświetleniowych.
Nadają się do stosowania w obszarach sprzedaży, magazynowania i administracji w przypadku pakowanej żywności.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0850025 |
| GTIN | 4029299423716 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Edukacja | Biuro | Spożywczy |
| Zakres zastosowania HACCP | Pakowana żywność |
Wymiary
| Wymiar L | 1547 mm |
| Wymiar B | 310 mm |
| Wymiar H | 60 mm |
| Wymiar BE | 292 mm |
| Wymiar LE | 1529 mm |
| Masa netto | 4,44 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Instalacja |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 3 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
Obudowa
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–25 °C |
| Materiał obudowy | Stal |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | On/Off |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 64,0 W |
| Faktor Verlustleistung Betriebsgerät | 1.1851851851852 |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Luwr |
| Wyjście światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | niezwykle szeroka wiązka |
| Klasa UGR | ≤ 22 |
| Znamionowy strumień świetlny | 7930 lm |
| Skuteczność świetlna | 124 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | R-TUBE |
| W tym iluminator | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
1206603LF - R-TUBE-G2 145-830M0450 LF
długość: 1449
Temperatura koloru: 3000 K
Charakterystyka: matowy
1206598LF - R-TUBE-G2 145-840M0450 LF
długość: 1449
Temperatura koloru: 4000 K
Charakterystyka: matowy
1206782LF - R-TUBE-G2 145-865M0450 LF
długość: 1449
Temperatura koloru: 6500 K
Charakterystyka: matowy
1206579LF - R-TUBE-G2 145-830M0350 LF
długość: 1449
Temperatura koloru: 3000 K
Charakterystyka: matowy
1204993LF - R-TUBE-G2 145-840M0350 LF
długość: 1449
Temperatura koloru: 4000 K
Charakterystyka: matowy
1206725LF - R-TUBE-G2 145-865M0350 LF
długość: 1449
Temperatura koloru: 6500 K
Charakterystyka: matowy
Montaż i mocowanie
0210717 -
ZBS-E UNI 10-717
Zestaw mocujący do uniwersalnego uchwytu obrotowego, strop o grubości 45–80 mm
Uniwersalny zestaw mocujący do montażu IP54 do płyt OWA S32, wysokość 10 mm
0210713 -
ZBS-E UNI 10-713
Zestaw mocujący do uniwersalnego uchwytu obrotowego, strop o grubości 23–55 mm
0210770 -
ZBS-E UNI CLIP 10-770
Montaż zacisku mocującego, strop o grubości H60: 12–25 mm, H90: 12–50 mm
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
