FPL2-EQ0622NDWS840MPS0400 / 0822974
Opis produktu
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów FPL. Sterowanie światłem poprzez , strumień świetlny symetryczny, , emisja światła . Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe . Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 4025 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: Nie. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z , biały, stopień ochrony IP40. Z elektronicznym statecznikiem On/Off. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC 50 - 60 Hz.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0822974 |
| GTIN | 4029299530957 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
Wymiary
| Wymiar L | 620 mm |
| Wymiar B | 620 mm |
| Wymiar H | 13 mm |
| Wymiar AE | 595 mm |
| Wymiar B4 | 43 mm |
| Wymiar H4 | 32 mm |
| Wymiar L4 | 240 mm |
| Masa netto | 2,300 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Wstawka |
| Miejsce montażu | Sufit |
Obudowa
| Kolor | biały |
| Klasa ochrony | IP40 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK06 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | On/Off |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 31,4 W |
| Faktor Verlustleistung Betriebsgerät | keine R-TUBE |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Moc światła | |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Klasa UGR | ≤ 19 |
| Znamionowy strumień świetlny | 4025 lm |
| Skuteczność świetlna | 128 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
Montaż i mocowanie
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
0208996 -
ZBS-ER-EQ 622
|
Biała ramka do wbudowania do modułu BLP/FPL/SE 625 |
|
|
0208991 -
ZBS-AR FPL-EQ 622
|
Biała rama montażowa, lakierowana proszkowo, do modułu FPL3-EQ 625 |
|
|
0206909 -
ZSP-FPL-EQ 1.5M
|
Zawiesie linkowe trapezowe FPL, mocowanie w suficie, 4 karabinki, 1,5 m, 1 szt. na oprawę oświetleniową |
|
|
0209080 -
ZBS-EKL FPL-EQ
|
Zaczepy montażowe do FPL-EQ, 1 zestaw |
|
|
0209205 -
ZPB-FPL2
|
Zestaw mocowania na lince i śruby do modelu FPL2, 1 zestaw (część zamienna) |
|
|
Ochrona i bezpieczeństwo
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
0209288 -
ZEL-FPL-EM-BOX-ND
|
Skrzynka zasilająca oświetlenie awaryjne 3 W z funkcją autotestu, 3 godz. |
|
|
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów FPL. Sterowanie światłem poprzez , strumień świetlny symetryczny, , emisja światła . Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe . Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 4025 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: Nie. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z , biały, stopień ochrony IP40. Z elektronicznym statecznikiem On/Off. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC 50 - 60 Hz.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0822974 |
| GTIN | 4029299530957 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
Wymiary
| Wymiar L | 620 mm |
| Wymiar B | 620 mm |
| Wymiar H | 13 mm |
| Wymiar AE | 595 mm |
| Wymiar B4 | 43 mm |
| Wymiar H4 | 32 mm |
| Wymiar L4 | 240 mm |
| Masa netto | 2,300 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Wstawka |
| Miejsce montażu | Sufit |
Obudowa
| Kolor | biały |
| Klasa ochrony | IP40 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK06 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | On/Off |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 31,4 W |
| Faktor Verlustleistung Betriebsgerät | keine R-TUBE |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Rozkład światła | symetryczny |
| Klasa UGR | ≤ 19 |
| Znamionowy strumień świetlny | 4025 lm |
| Skuteczność świetlna | 128 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
Montaż i mocowanie
0206909 -
ZSP-FPL-EQ 1.5M
Zawiesie linkowe trapezowe FPL, mocowanie w suficie, 4 karabinki, 1,5 m, 1 szt. na oprawę oświetleniową
Ochrona i bezpieczeństwo
0209288 -
ZEL-FPL-EM-BOX-ND
Skrzynka zasilająca oświetlenie awaryjne 3 W z funkcją autotestu, 3 godz.
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
