FPL3-EQ0595DAWS8TWMPS0500 / 0832995
Opis produktu
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów FPL. Sterowanie światłem poprzez Osłona mikropryzmatyczna, strumień świetlny symetryczny, szeroka belka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe . Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 4020 lm w barwie światła 8TW, regulowany strumień świetlny: bezstopniowy. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Aluminium, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP20. Do montażu wpuszczanego w systemach sufitowych z widocznymi dookoła szynami nośnymi i wsuwanymi panelami sufitowymi. Do montażu wpuszczanego nie są wymagane żadne dodatkowe akcesoria do mocowania. Montaż podwieszany z automatycznymi zaciskami linkowymi, przewód d=1,2 mm, L=1,5 m (akcesoria należy zamawiać osobno). Montaż wpuszczany i natynkowy z odpowiednimi akcesoriami (akcesoria należy zamawiać osobno). Uwaga! Oprawa oświetleniowa nie jest kompatybilna z systemem sterowania oświetleniem LEDvance DALI. Z elektronicznym statecznikiem DALI. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC 50 - 60 Hz.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0832995 |
| GTIN | 4029299566697 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Biuro | Edukacja | Sprzedaż detaliczna |
| Gwarancja | 5 lat |
Wymiary
| Wymiar L | 595 mm |
| Wymiar B | 595 mm |
| Wymiar H | 13 mm |
| Masa netto | 4,000 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Wstawka |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 5 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
Obudowa
| Wymiar systemowy | 600 x 600 |
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK03 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–40 °C |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał pokrywy | PMMA strukturalne |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | DALI |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 35,0 W |
| Klasa ochrony | II |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Osłona mikropryzmatyczna |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | szeroka belka |
| Klasa UGR | ≤ 19 |
| Znamionowy strumień świetlny | 4020 lm |
| Maksymalny strumień świetlny | 1400 - 4600 lm |
| Skuteczność świetlna | 115 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | 0 |
| Temperatura koloru | 3000–6500 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | RG0 |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 70.000 h |
| Trwałość znamionowa L80B10 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
| Numer artykułu - Oznaczenie | Produktbeschreibung | Download | Notatniku |
0206909 -
ZSP-FPL-EQ 1.5M
|
Zawiesie linkowe trapezowe FPL, mocowanie w suficie, 4 karabinki, 1,5 m, 1 szt. na oprawę oświetleniową |
|
|
0208992 -
ZBS-AR FPL-EQ 595
|
Biała rama montażowa, lakierowana proszkowo, do modułu FPL3-EQ 600 |
|
|
0208997 -
ZBS-ER-EQ 595
|
Ramka do wbudowania dla BLP/FPL/SE M600, biała |
|
|
| 0209378 - ZEL-FPL3-VE-I-DA-TW | Wymienny moduł oświetleniowy FPL3, regulowana barwa światła, 1 sztuka |
|
|
| 0209394 - ZBS-EKL FPL3-EQ | Zaczep montażowy przeznaczony wyłącznie do modelu FPL3-EQ, 1 zestaw |
|
|
| 0209395 - ZEL-FPL-EM-BOX-ND | Zestaw zasilający do oświetlenia awaryjnego 3 W z funkcją autotestu, czas świecenia 3 godz., monochromatyczny |
|
|
| 0209470 - ZEL-SP-TD | Ochrona przeciwprzepięciowa do zastosowań z ściemniaczami dotykowymi |
|
|
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów FPL. Sterowanie światłem poprzez Osłona mikropryzmatyczna, strumień świetlny symetryczny, szeroka belka, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe . Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 4020 lm w barwie światła 8TW, regulowany strumień świetlny: bezstopniowy. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Aluminium, kolor biały, podobny do RAL 9016, stopień ochrony IP20. Do montażu wpuszczanego w systemach sufitowych z widocznymi dookoła szynami nośnymi i wsuwanymi panelami sufitowymi. Do montażu wpuszczanego nie są wymagane żadne dodatkowe akcesoria do mocowania. Montaż podwieszany z automatycznymi zaciskami linkowymi, przewód d=1,2 mm, L=1,5 m (akcesoria należy zamawiać osobno). Montaż wpuszczany i natynkowy z odpowiednimi akcesoriami (akcesoria należy zamawiać osobno). Uwaga! Oprawa oświetleniowa nie jest kompatybilna z systemem sterowania oświetleniem LEDvance DALI. Z elektronicznym statecznikiem DALI. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC 50 - 60 Hz.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0832995 |
| GTIN | 4029299566697 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Biuro | Edukacja | Sprzedaż detaliczna |
| Gwarancja | 5 lat |
Wymiary
| Wymiar L | 595 mm |
| Wymiar B | 595 mm |
| Wymiar H | 13 mm |
| Masa netto | 4,000 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Wstawka |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 5 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
Obudowa
| Wymiar systemowy | 600 x 600 |
| Kolor | kolor biały, podobny do RAL 9016 |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK03 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–40 °C |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał pokrywy | PMMA strukturalne |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | DALI |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 35,0 W |
| Klasa ochrony | II |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Osłona mikropryzmatyczna |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | szeroka belka |
| Klasa UGR | ≤ 19 |
| Znamionowy strumień świetlny | 4020 lm |
| Maksymalny strumień świetlny | 1400 - 4600 lm |
| Skuteczność świetlna | 115 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Temperatura koloru | 3000–6500 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | RG0 |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 70.000 h |
| Trwałość znamionowa L80B10 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
0206909 -
ZSP-FPL-EQ 1.5M
Zawiesie linkowe trapezowe FPL, mocowanie w suficie, 4 karabinki, 1,5 m, 1 szt. na oprawę oświetleniową
Zestaw zasilający do oświetlenia awaryjnego 3 W z funkcją autotestu, czas świecenia 3 godz., monochromatyczny
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
