PFLO-R1X145/45ND / 0921240
Opis produktu
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów PFLO. Sterowanie światłem poprzez Osłona pryzmatyczna wzdłużna, strumień świetlny symetryczny, dystrybucja rozproszone, emisja światła bezpośredni. Źródło światła R-TUBE nie zawiera, możliwe Wymiana przez klienta końcowego. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 5710 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: Nie. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Plastik, szary, stopień ochrony IP66. Montaż stropowy za pomocą zacisków mocujących ze stali nierdzewnej, które można zatrzasnąć na oprawie oświetleniowej. Montaż podwieszany za pomocą drucianego uchwytu ze stali nierdzewnej, który można zatrzasnąć na zaciskach mocujących (dostarczanych z oprawą oświetleniową). Możliwy poziomy i pionowy montaż ścienny. Z elektronicznym statecznikiem On/Off. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Źródło światła nie wchodzi w zakres dostawy i należy je zamówić osobno. Odpowiednie źródła światła można znaleźć w przeglądzie źródeł światła.
Te oprawy oświetleniowe są zgodne z wytycznymi przepisów dotyczących żywności zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 852/2004 (HACCP) załącznik II rozdział I nr 2 a, b; rozdział II nr 1c w zakresie opraw oświetleniowych.
Nadają się do stosowania w powierzchniach sprzedażowych i magazynowych przeznaczonych do przechowywania niepakowanej żywności.
Nadają się do stosowania w obszarach produkcji żywności bez użycia myjek wysokociśnieniowych.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0921240 |
| GTIN | 4029299573664 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Przemysł | Spożywczy |
| Zakres zastosowania HACCP | Produkcja | Żywność bez opakowania |
| Gwarancja | 5 lat |
Wymiary
| Wymiar L | 1570 mm |
| Wymiar B | 110 mm |
| Wymiar H | 100 mm |
| Wymiar A1 | 1160 mm |
| Masa netto | 2,950 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy | Zawieszka |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 3 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
Obudowa
| Kolor | szary |
| Klasa ochrony | IP66 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK08 |
| Test przewodu żarowego | 850 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -25–35 °C |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał pokrywy | PC teksturowany |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | On/Off |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 45,0 W |
| Faktor Verlustleistung Betriebsgerät | 1.0975609756098 |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Osłona pryzmatyczna wzdłużna |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | rozproszone dystrybucja |
| Klasa UGR | ≤ 25 |
| Znamionowy strumień świetlny | 5710 lm |
| Skuteczność świetlna | 127 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | R-TUBE |
| W tym iluminator | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | 0 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | RG1 |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 65.000 h |
| Trwałość znamionowa L80B10 (tq = 25 °C) | 55.000 h |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
Części zamienne
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
| 0211749 - WPFLO-1570/R1X1450-PC | Klosz zastępczy dla modelu PFLO-1570/R1X1450 z tworzywa PC Opal |
|
|
Montaż i mocowanie
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
0200251 -
TRA 008 KETTE GALV. VERZ.
|
Łańcuch ogniwowy DIN 5686, średnica 3,1 mm, ocynkowany, maksymalne obciążenie 20 kg, długość 1 m |
|
|
0205887 -
VLBP
|
Płytka z oczkiem do mocowania w suficie, maksymalne obciążenie 20 kg, 1 sztuka |
|
|
0205888 -
VLKH
|
Karabińczyk, maksymalne obciążenie 20 kg, 1 sztuka |
|
|
0209291 -
ZSP-RH 1.5M
|
Zawiesie linkowe, długość L = 1,5 m, oczko, średnica D = 4,20 mm, hak, średnica D = 1,20 mm, 1 zestaw |
|
|
Ochrona i bezpieczeństwo
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
| 0211759 - ZWV-V2A-PFL.-1570/R1x145 | Zatyczka do wanny ze stali nierdzewnej V2A do modelu PFL.1570, opakowanie 10 sztuk |
|
|
0210110 -
SK 158 SCHUTZKORB M.HALTER
|
Siatkowa osłona do opraw nastropowych do pomieszczeń wilgotnych / montowanych na powierzchni; dł. x szer. x wys. = 1600 x 113 x 136 mm |
|
|
Podłączenie elektryczne
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
| 0211756 - ZIDVF-PFL.1570/R1X1450/5/2.5 | Okablowanie przelotowe do PFLO-.1570/R1X1450 5x 2,5 mm² maksymalnie 16 A |
|
|
| Numer artykułu - Bezeichnung | długość | Temperatura koloru | Charakterystyka | ||
| 0206988LF - R-TUBE 145-830M0550 LF | 1449 | 3000 K | matowy |
|
|
| 0206991LF - R-TUBE 145-840M0550 LF | 1449 | 4000 K | matowy |
|
|
| 0206994LF - R-TUBE 145-865M0550 LF | 1449 | 6500 K | matowy |
|
|
| 0206173LF - R-TUBE 145-840M0700 LF | 1449 | 4000 K | matowy |
|
|
| 0206176LF - R-TUBE 145-865M0700 LF | 1449 | 6500 K | matowy |
|
|
| 0206997LF - R-TUBE 145-830M0650 LF | 1449 | 3000 K | matowy |
|
|
| 1204993LF - R-TUBE-G2 145-840M0350 LF | 1449 | 4000 K | matowy |
|
|
| 1206598LF - R-TUBE-G2 145-840M0450 LF | 1449 | 4000 K | matowy |
|
|
| 1206725LF - R-TUBE-G2 145-865M0350 LF | 1449 | 6500 K | matowy |
|
|
| 1206782LF - R-TUBE-G2 145-865M0450 LF | 1449 | 6500 K | matowy |
|
|
| 1206579LF - R-TUBE-G2 145-830M0350 LF | 1449 | 3000 K | matowy |
|
|
| 1206603LF - R-TUBE-G2 145-830M0450 LF | 1449 | 3000 K | matowy |
|
|
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów PFLO. Sterowanie światłem poprzez Osłona pryzmatyczna wzdłużna, strumień świetlny symetryczny, dystrybucja rozproszone, emisja światła bezpośredni. Źródło światła R-TUBE nie zawiera, możliwe Wymiana przez klienta końcowego. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 5710 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: Nie. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z Plastik, szary, stopień ochrony IP66. Montaż stropowy za pomocą zacisków mocujących ze stali nierdzewnej, które można zatrzasnąć na oprawie oświetleniowej. Montaż podwieszany za pomocą drucianego uchwytu ze stali nierdzewnej, który można zatrzasnąć na zaciskach mocujących (dostarczanych z oprawą oświetleniową). Możliwy poziomy i pionowy montaż ścienny. Z elektronicznym statecznikiem On/Off. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Źródło światła nie wchodzi w zakres dostawy i należy je zamówić osobno. Odpowiednie źródła światła można znaleźć w przeglądzie źródeł światła.
Te oprawy oświetleniowe są zgodne z wytycznymi przepisów dotyczących żywności zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 852/2004 (HACCP) załącznik II rozdział I nr 2 a, b; rozdział II nr 1c w zakresie opraw oświetleniowych.
Nadają się do stosowania w powierzchniach sprzedażowych i magazynowych przeznaczonych do przechowywania niepakowanej żywności.
Nadają się do stosowania w obszarach produkcji żywności bez użycia myjek wysokociśnieniowych.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0921240 |
| GTIN | 4029299573664 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Przemysł | Spożywczy |
| Zakres zastosowania HACCP | Produkcja | Żywność bez opakowania |
| Gwarancja | 5 lat |
Wymiary
| Wymiar L | 1570 mm |
| Wymiar B | 110 mm |
| Wymiar H | 100 mm |
| Wymiar A1 | 1160 mm |
| Masa netto | 2,950 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy | Zawieszka |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 3 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
Obudowa
| Kolor | szary |
| Klasa ochrony | IP66 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK08 |
| Test przewodu żarowego | 850 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -25–35 °C |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał pokrywy | PC teksturowany |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | On/Off |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 45,0 W |
| Faktor Verlustleistung Betriebsgerät | 1.0975609756098 |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Osłona pryzmatyczna wzdłużna |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | rozproszone dystrybucja |
| Klasa UGR | ≤ 25 |
| Znamionowy strumień świetlny | 5710 lm |
| Skuteczność świetlna | 127 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | R-TUBE |
| W tym iluminator | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | RG1 |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 65.000 h |
| Trwałość znamionowa L80B10 (tq = 25 °C) | 55.000 h |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
1204993LF - R-TUBE-G2 145-840M0350 LF
długość: 1449
Temperatura koloru: 4000 K
Charakterystyka: matowy
1206598LF - R-TUBE-G2 145-840M0450 LF
długość: 1449
Temperatura koloru: 4000 K
Charakterystyka: matowy
1206725LF - R-TUBE-G2 145-865M0350 LF
długość: 1449
Temperatura koloru: 6500 K
Charakterystyka: matowy
1206782LF - R-TUBE-G2 145-865M0450 LF
długość: 1449
Temperatura koloru: 6500 K
Charakterystyka: matowy
1206579LF - R-TUBE-G2 145-830M0350 LF
długość: 1449
Temperatura koloru: 3000 K
Charakterystyka: matowy
1206603LF - R-TUBE-G2 145-830M0450 LF
długość: 1449
Temperatura koloru: 3000 K
Charakterystyka: matowy
Części zamienne
Montaż i mocowanie
0200251 -
TRA 008 KETTE GALV. VERZ.
Łańcuch ogniwowy DIN 5686, średnica 3,1 mm, ocynkowany, maksymalne obciążenie 20 kg, długość 1 m
0209291 -
ZSP-RH 1.5M
Zawiesie linkowe, długość L = 1,5 m, oczko, średnica D = 4,20 mm, hak, średnica D = 1,20 mm, 1 zestaw
Ochrona i bezpieczeństwo
Zatyczka do wanny ze stali nierdzewnej V2A do modelu PFL.1570, opakowanie 10 sztuk
0210110 -
SK 158 SCHUTZKORB M.HALTER
Siatkowa osłona do opraw nastropowych do pomieszczeń wilgotnych / montowanych na powierzchni; dł. x szer. x wys. = 1600 x 113 x 136 mm
Podłączenie elektryczne
Okablowanie przelotowe do PFLO-.1570/R1X1450 5x 2,5 mm² maksymalnie 16 A
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
