PFSB2 1500FLLG840O0700 / 0921264BH
Opis produktu
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów PFSB2. Układ optyczny Pokrywa opalowa, wzór wiązki symetryczny, rozproszone dystrybucja, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 6930 lm w barwie światła 840, strumień świetlny regulowany: w etapach. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 4 SDCM. Strumień świetlny w etapach regulowany w zakresie 4770 - 6930 lm. Obudowa wykonana z Plastik, szary, stopień ochrony IP65, odporność na uderzenia IK08 Montaż stropowy za pomocą zacisków mocujących ze stali nierdzewnej (dołączonych do oprawy oświetleniowej), które można zatrzasnąć na oprawie (możliwa zmienna odległość montażu). Z elektronicznym statecznikiem xFlex. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC 50 - 60 Hz.
Te oprawy oświetleniowe są zgodne z wytycznymi przepisów dotyczących żywności zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 852/2004 (HACCP) załącznik II rozdział I nr 2 a, b; rozdział II nr 1c w zakresie opraw oświetleniowych.
Nadają się do stosowania w powierzchniach sprzedażowych i magazynowych przeznaczonych do przechowywania niepakowanej żywności.
Nadają się do stosowania w obszarach produkcji żywności bez użycia myjek wysokociśnieniowych.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0921264BH |
| GTIN | 4029299909692 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Przemysł | Spożywczy |
| Zakres zastosowania HACCP | Produkcja | Żywność bez opakowania |
| Gwarancja | 5 lat |
Wymiary
| Wymiar L | 1520 mm |
| Wymiar B | 65 mm |
| Wymiar H | 65 mm |
| Wymiar A1 | 1290 mm |
| Masa netto | 1,160 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 3 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
| Możliwość regulacji | sztywny |
Obudowa
| Kolor | szary |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK08 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–40 °C |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał pokrywy | PC opal |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | xFlex |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 49,0 W |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Pokrywa opalowa |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | rozproszone dystrybucja |
| Klasa UGR | > 25 |
| Znamionowy strumień świetlny | 6930 lm |
| Maksymalny strumień świetlny | 4770 - 6930 lm |
| Skuteczność świetlna | 141 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | 0 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 4 SDCM |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | RG1 |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
| Trwałość znamionowa L80B10 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
| Numer artykułu - Oznaczenie | Produktbeschreibung | Download | Notatniku |
0210110 -
SK 158 SCHUTZKORB M.HALTER
|
Siatkowa osłona do opraw nastropowych do pomieszczeń wilgotnych / montowanych na powierzchni; dł. x szer. x wys. = 1600 x 113 x 136 mm |
|
|
0209291 -
ZSP-RH 1.5M
|
Zawiesie linkowe, długość L = 1,5 m, oczko, średnica D = 4,20 mm, hak, średnica D = 1,20 mm, 1 zestaw |
|
|
0207880 -
ZSP-SK-3M
|
Zacisk zawiesia linkowego, średnica 2 mm, długość 3 m, 1 sztuka, maksymalne obciążenie 45 kg |
|
|
Oświetlenie sufitowe z rodziny produktów PFSB2. Układ optyczny Pokrywa opalowa, wzór wiązki symetryczny, rozproszone dystrybucja, emisja światła bezpośredni. Źródło światła LED-M zainstalowany, Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 6930 lm w barwie światła 840, strumień świetlny regulowany: w etapach. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 4 SDCM. Strumień świetlny w etapach regulowany w zakresie 4770 - 6930 lm. Obudowa wykonana z Plastik, szary, stopień ochrony IP65, odporność na uderzenia IK08 Montaż stropowy za pomocą zacisków mocujących ze stali nierdzewnej (dołączonych do oprawy oświetleniowej), które można zatrzasnąć na oprawie (możliwa zmienna odległość montażu). Z elektronicznym statecznikiem xFlex. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC 50 - 60 Hz.
Te oprawy oświetleniowe są zgodne z wytycznymi przepisów dotyczących żywności zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 852/2004 (HACCP) załącznik II rozdział I nr 2 a, b; rozdział II nr 1c w zakresie opraw oświetleniowych.
Nadają się do stosowania w powierzchniach sprzedażowych i magazynowych przeznaczonych do przechowywania niepakowanej żywności.
Nadają się do stosowania w obszarach produkcji żywności bez użycia myjek wysokociśnieniowych.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0921264BH |
| GTIN | 4029299909692 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie sufitowe |
| Zakres zastosowania | Przemysł | Spożywczy |
| Zakres zastosowania HACCP | Produkcja | Żywność bez opakowania |
| Gwarancja | 5 lat |
Wymiary
| Wymiar L | 1520 mm |
| Wymiar B | 65 mm |
| Wymiar H | 65 mm |
| Wymiar A1 | 1290 mm |
| Masa netto | 1,160 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy |
| Miejsce montażu | Sufit |
| Typ połączenia | zacisk wtykowy |
| Liczba biegunów | 3 |
| Przekrój przewodu | 0,5–2,5 mm² |
| Możliwość regulacji | sztywny |
Obudowa
| Kolor | szary |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Poziom odporności na wstrząsy | IK08 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20–40 °C |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał pokrywy | PC opal |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | xFlex |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 49,0 W |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Układ optyczny | Pokrywa opalowa |
| Moc światła | bezpośredni |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Rozsył światłości | rozproszone dystrybucja |
| Klasa UGR | > 25 |
| Znamionowy strumień świetlny | 6930 lm |
| Maksymalny strumień świetlny | 4770 - 6930 lm |
| Skuteczność świetlna | 141 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 4 SDCM |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | RG1 |
| Trwałość znamionowa L80B50 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
| Trwałość znamionowa L80B10 (tq = 25 °C) | 50.000 h |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
0210110 -
SK 158 SCHUTZKORB M.HALTER
Siatkowa osłona do opraw nastropowych do pomieszczeń wilgotnych / montowanych na powierzchni; dł. x szer. x wys. = 1600 x 113 x 136 mm
0209291 -
ZSP-RH 1.5M
Zawiesie linkowe, długość L = 1,5 m, oczko, średnica D = 4,20 mm, hak, średnica D = 1,20 mm, 1 zestaw
0207880 -
ZSP-SK-3M
Zacisk zawiesia linkowego, średnica 2 mm, długość 3 m, 1 sztuka, maksymalne obciążenie 45 kg
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
