HPL-BA 300/9000-840 PM / 0321492
Opis produktu
Oświetlenie punktowe z rodziny produktów HPL. Sterowanie światłem poprzez , strumień świetlny symetryczny, , emisja światła . Źródło światła LED-M zainstalowany, . Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 8604 lm w barwie światła 840, strumień świetlny regulowany: Nie. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z , aluminium, stopień ochrony IP20. Z elektronicznym statecznikiem On/Off. . Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0321492 |
| GTIN | 4029299535594 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie punktowe |
Wymiary
| Wymiar H | 300 mm |
| Wymiar D | 315 mm |
| Wymiar D2 | 315 mm |
| Wymiar H1 | 190 mm |
| Masa netto | 3,400 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Zawieszka |
Obudowa
| Kolor | aluminium |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | On/Off |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 82,0 W |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Moc światła | |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Znamionowy strumień świetlny | 8604 lm |
| Skuteczność świetlna | 105 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
Oświetlenie punktowe z rodziny produktów HPL. Sterowanie światłem poprzez , strumień świetlny symetryczny, , emisja światła . Źródło światła LED-M zainstalowany, . Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 8604 lm w barwie światła 840, strumień świetlny regulowany: Nie. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z , aluminium, stopień ochrony IP20. Z elektronicznym statecznikiem On/Off. . Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0321492 |
| GTIN | 4029299535594 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Oświetlenie punktowe |
Wymiary
| Wymiar H | 300 mm |
| Wymiar D | 315 mm |
| Wymiar D2 | 315 mm |
| Wymiar H1 | 190 mm |
| Masa netto | 3,400 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Zawieszka |
Obudowa
| Kolor | aluminium |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | On/Off |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 82,0 W |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Rozkład światła | symetryczny |
| Znamionowy strumień świetlny | 8604 lm |
| Skuteczność świetlna | 105 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
