VLDF-F149NDWS-500LPO840-DV3 / 0522551//412
Opis produktu
Pasek świetlny z rodziny produktów VLDF. Sterowanie światłem poprzez , strumień świetlny symetryczny, , emisja światła . Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 4085 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: Nie. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z , biały, stopień ochrony IP20. Z elektronicznym statecznikiem On/Off. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0522551//412 |
| GTIN | 4029299477092 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Pasek świetlny |
Wymiary
| Wymiar L | 1488 mm |
| Wymiar B | 36 mm |
| Wymiar H | 65 mm |
| Wymiar A1 | 1000 mm |
| Wymiar A4 | 256 mm |
| Masa netto | 1,900 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy |
Obudowa
| Kolor | biały |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | On/Off |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 31,0 W |
| Faktor Verlustleistung Betriebsgerät | keine R-TUBE |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Moc światła | |
| Rozkład światła | symetryczny |
| Znamionowy strumień świetlny | 4085 lm |
| Skuteczność świetlna | 132 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Farbwiedergabeindex R9 | 0 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
Download
Znak homologacji:
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 mBiuro | Sala lekcyjna
Montaż i mocowanie
| Numer artykułu - Oznaczenie | Opis produktu | Download | Notatniku |
0204639SI -
VLDHSB SI
|
Mocowanie w suficie z rozetą, srebrne, do listwy świetlnej LINIA-DECO, 1 szt. na punkt mocowania |
|
|
0202592 -
VLDHSD
|
Zawiesie linkowe VLD z mocowaniem w suficie, z możliwością przesuwania wzdłużnego, 1 sztuka |
|
|
0202596 -
VLDHK
|
Element mocujący łańcuch do VLD, z możliwością przesuwania wzdłużnego, 1 sztuka |
|
|
0202590 -
VLDHD
|
Mocowanie w suficie VLD, wys. 12,5 mm, z regulacją wzdłużną, 1 sztuka |
|
|
0202597 -
VLDHW
|
Uchwyt ścienny do VLD, z możliwością przesuwania wzdłużnego, biały, 1 sztuka |
|
|
0202597SI -
VLDHW-SI
|
Uchwyt ścienny do VLD, z możliwością przesuwania wzdłużnego, srebrny, 1 sztuka |
|
|
0202591 -
VLDHS
|
Zawiesie linkowe VLD z uchem pierścieniowym, przesuwane wzdłużnie, 1 sztuka |
|
|
0204639 -
VLDHSB
|
Mocowanie w suficie z rozetą, białe, do taśmy świetlnej LINIA-DECO, 1 szt. na punkt mocowania |
|
|
0202594SI -
VLDHP 100
|
Zawiesie rurkowe dla modeli VLF/VLDF/VLDGT z rozetą, długość 1000 mm, srebrna |
|
|
0202901 -
VLDHST
|
Zawiesie linkowe dla sufitów systemowych o szerokości 24–26 mm, maksymalna nośność 10 kg, długość 1,5 m, 1 sztuka |
|
|
Pasek świetlny z rodziny produktów VLDF. Sterowanie światłem poprzez , strumień świetlny symetryczny, , emisja światła . Źródło światła LED-M zainstalowany, możliwe Wymiana przez specjalistę. Oprawa oświetleniowa generuje znamionowy strumień świetlny 4085 lm w barwie światła 840, regulowany strumień świetlny: Nie. Długi okres eksploatacji diod LED umożliwia długie użytkowanie przy stałej jakości oświetlenia. Wysoka jakość światła dzięki tolerancji barwowej < 3 SDCM. Obudowa wykonana z , biały, stopień ochrony IP20. Z elektronicznym statecznikiem On/Off. Wymiana przez specjalistę. Napięcie znamionowe 220 - 240 V AC/DC 50 - 60 Hz.
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0522551//412 |
| GTIN | 4029299477092 |
Ogólne
| Kategoria produktu | Pasek świetlny |
Wymiary
| Wymiar L | 1488 mm |
| Wymiar B | 36 mm |
| Wymiar H | 65 mm |
| Wymiar A1 | 1000 mm |
| Wymiar A4 | 256 mm |
| Masa netto | 1,900 kg |
Montaż
| Rodzaj montażu | Montaż powierzchniowy |
Obudowa
| Kolor | biały |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Test przewodu żarowego | 650 °C |
Wersja elektryczna
| Typ sterowania | On/Off |
| Napięcie znamionowe | 220–240 V, 0/50–60 Hz |
| Moc znamionowa | 31,0 W |
| Faktor Verlustleistung Betriebsgerät | keine R-TUBE |
| Klasa ochrony | I |
Technika oświetleniowa
| Rozkład światła | symetryczny |
| Znamionowy strumień świetlny | 4085 lm |
| Skuteczność świetlna | 132 lm/W |
Źródło światła
| Lampy | LED-M |
| W tym iluminator | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Tolerancja położenia koloru (SDCM) | < 3 SDCM |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:
Atrybuty:
Montaż i mocowanie
0204639SI -
VLDHSB SI
Mocowanie w suficie z rozetą, srebrne, do listwy świetlnej LINIA-DECO, 1 szt. na punkt mocowania
0202592 -
VLDHSD
Zawiesie linkowe VLD z mocowaniem w suficie, z możliwością przesuwania wzdłużnego, 1 sztuka
0204639 -
VLDHSB
Mocowanie w suficie z rozetą, białe, do taśmy świetlnej LINIA-DECO, 1 szt. na punkt mocowania
0202901 -
VLDHST
Zawiesie linkowe dla sufitów systemowych o szerokości 24–26 mm, maksymalna nośność 10 kg, długość 1,5 m, 1 sztuka
Proszę wybrać obszar zastosowania lub dostosować parametry indywidualnie do swoich potrzeb.
Biuro | Sala lekcyjna
500 lx / 0,75 m
Obiekty rekreacyjne
200 lx / 0,75 m
Korytarz
100 lx / 0,00 m
Siłownia | Zawody
500 lx / 0,00 m
Produkcja | Montaż
500 lx / 0,85 m
Magazyn
200 lx / 0,00 m
