L-TUBE-F 055/13W 210A830 GF / 0208599GF
Opis produktu
Wykonanie: Źródło światła LED RIDI L-TUBE-F do pracy z oprawami świetlnymi współpracującymi z L-TUBE-F lub uniwersalny zamiennik z opcjonalnym wyposażeniem dodatkowym. Składa się z profilu bazowego z modułem LED wbudowanym jako płytka liniowa LED; optyka i pokrywy końcowe z tworzywa sztucznego. Jednostronne połączenie za pomocą kabla, 20cm, z elektrycznym gniazdem przyłączeniowym. Profil bazowy z wytłaczanego aluminium dla optymalnego zarządzania temperaturą. Wyprofilowana przesłona z PMMA umożliwiająca szeroki lub wąski rozsył światła. Płytka liniowa LED wyposażona w Mid Power LEDs o średniej mocy dla równomiernego oświetlenia i maksymalnej wydajności. Współczynnik oddawania barw Ra >= 80, tolerancja barwowa < 3 Step Mac Adam (początkowa). Praca ze sterownikiem LED na prąd stały, napięcie bezpieczne niższe niż 60 V (zgodne z SELV).
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0208599GF |
| GTIN | 4029299482577 |
Wymiary
| Wymiar L | 550 mm |
| Wymiar B | 32 mm |
| Wymiar H | 24 mm |
| Masa netto | 0,380 kg |
Dane techniczne
| Temperatura koloru | 3000 K |
| Strumień świetlny iluminatora | 1790 lm |
| Moc lampy | 15 W |
| Sprawność źródła światła | 119 |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Zużycie energii | 0,56 mA |
| Zużycie energii | 15 kWh/1.000 h |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
Download
Znak homologacji:
<B>Wykonanie:</B> Źródło światła LED RIDI L-TUBE-F do pracy z oprawami świetlnymi współpracującymi z L-TUBE-F lub uniwersalny zamiennik z opcjonalnym wyposażeniem dodatkowym. Składa się z profilu bazowego z modułem LED wbudowanym jako płytka liniowa LED; optyka i pokrywy końcowe z tworzywa sztucznego. Jednostronne połączenie za pomocą kabla, 20cm, z elektrycznym gniazdem przyłączeniowym. Profil bazowy z wytłaczanego aluminium dla optymalnego zarządzania temperaturą. Wyprofilowana przesłona z PMMA umożliwiająca szeroki lub wąski rozsył światła. Płytka liniowa LED wyposażona w Mid Power LEDs o średniej mocy dla równomiernego oświetlenia i maksymalnej wydajności. Współczynnik oddawania barw Ra >= 80, tolerancja barwowa < 3 Step Mac Adam (początkowa). Praca ze sterownikiem LED na prąd stały, napięcie bezpieczne niższe niż 60 V (zgodne z SELV).
Informacje o zamówieniu
| Numer artykułu | 0208599GF |
| GTIN | 4029299482577 |
Wymiary
| Wymiar L | 550 mm |
| Wymiar B | 32 mm |
| Wymiar H | 24 mm |
| Masa netto | 0,380 kg |
Dane techniczne
| Temperatura koloru | 3000 K |
| Strumień świetlny iluminatora | 1790 lm |
| Moc lampy | 15 W |
| Sprawność źródła światła | 119 |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | ≥ 80 |
| Zużycie energii | 15 kWh/1.000 h |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
Download
Krzywa rozsyłu światła
Znak homologacji:

